Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 58 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Профілактична робота Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в школах міста Бахмут

Переглядів: 925
01.03.2018 - 13:40
Профілактична робота Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в школах міста Бахмут

Протягом лютого 2018 року в рамках профілактичної роботи фахівцем із соціальної роботи Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в школах міста Бахмут були проведені лекції на тему: «Паління - соціальне зло».

Учням було надано інформацію про здоровий спосіб життя, пропаганду здорового способу життя та профілактику паління. Увага підлітків була спрямована  на  відповідальне ставлення до власного здоров’я.

У вищих навчальних закладах було проведено бесіду на тему: «Репродуктивне здоров’я молоді. Профілактика захворювань, які передаються статевим шляхом». Метою заходу стало інформування молоді щодо основних аспектів репродуктивного здоров’я людини та відповідального ставлення до питань планування сім’ї, дотримання здорового способу життя, запобігання легковажної поведінки, попередження хвороб, які передаються статевим шляхом, методів контрацепції.

Профілактичною роботою були охоплені всі школи та вищі навчальні заклади міста.

Протягом лютого 2018 року в рамках профілактичної роботи фахівцем із соціальної роботи Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в школах міста Бахмут були проведені лекції на тему: «Паління - соціальне зло». Протягом лютого 2018 року в рамках профілактичної роботи фахівцем із соціальної роботи Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в школах міста Бахмут були проведені лекції на тему: «Паління - соціальне зло». Протягом лютого 2018 року в рамках профілактичної роботи фахівцем із соціальної роботи Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в школах міста Бахмут були проведені лекції на тему: «Паління - соціальне зло». Протягом лютого 2018 року в рамках профілактичної роботи фахівцем із соціальної роботи Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в школах міста Бахмут були проведені лекції на тему: «Паління - соціальне зло». Протягом лютого 2018 року в рамках профілактичної роботи фахівцем із соціальної роботи Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в школах міста Бахмут були проведені лекції на тему: «Паління - соціальне зло». Протягом лютого 2018 року в рамках профілактичної роботи фахівцем із соціальної роботи Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в школах міста Бахмут були проведені лекції на тему: «Паління - соціальне зло». Протягом лютого 2018 року в рамках профілактичної роботи фахівцем із соціальної роботи Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в школах міста Бахмут були проведені лекції на тему: «Паління - соціальне зло».

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально