Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 32 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Керівники закладів освіти обговорили нагальні питання функціонування освітньої галузі

Переглядів: 761
28.02.2018 - 08:11
Керівники закладів освіти обговорили нагальні питання функціонування освітньої галузі

23 лютого 2018 року на базі Бахмутської школи №7 відбулася нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Бахмутської міської ради Марини Рубцової.

Педагогічний колектив та учні школи  радо вітали гостей, з гордістю та теплотою школярі розповідали про свій заклад освіти, поряд із директором Тетяною Бєліковою учні-екскурсоводи провели цікаву екскурсію по школі.

На початку роботи начальник Управління освіти Марина Рубцова вручила директору Бахмутської школи №18 Ользі Рибальченко та учителю початкових класів Ірині Рожанській листи – подяки від громадської спілки «Освіторія» за сприяння розвитку та реформуванню освіти в Україні в організації освітнього середовища та надання бази проведення міжсесійного періоду навчання тренерів Нової української школи.

Начальник Управління наголосила про неухильне дотримання статті 30 Закону України «Про освіту» щодо забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти, звернула увагу на листи Міністерства освіти і науки України та департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації «Про реалізацію Програми підтримки освітніх реформ в Україні» у першому півріччі 2018 року», «Щодо застосування державної мови в освітній галузі», «Про організацію інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти», «Про завершення 2017-2018 навчального року».

Учасники наради обговорили результати моніторингу навчання учнів за екстернатною та дистанційною формами навчання. Досвід роботи базової обласної дистанційної школи м.Бахмута №18 ім. Дмитра Чернявського представила заступник директора Катерина Шевченко.

Крім того, заступник начальника Управління освіти Оксана Карпець акцентувала увагу присутніх на організації та проведенні на базі міста Бахмута зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році та надала роз'яснення щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації у 2017-2018 навчальному році. Директор Бахмутського НВК №11 Світлана Василенко розповіла про діяльність освітнього центру «Донбас-Україна», який функціонує у літній період на базі Бахмутського НВК №11 та Бахмутської школи №12 з метою забезпечення умов здобуття загальної середньої освіти та проведення державної підсумкової атестації для учнів, які навчаються на непідконтрольній території.

До уваги керівників була надана інформація за підсумками оперативного моніторингу забезпечення умов для охорони здоров’я учнів у закладах загальної середньої освіти та системи роботи з учнями щодо профілактики правопорушень.

Головний бухгалтер Управління освіти Ольга Віснянкіна доповіла про надходження та використання позабюджетних коштів освітніх установ, підпорядкованих Управлінню освіти Бахмутської міської ради у 2017 році.

За підсумками роботи наради прийняті відповідні рішення з кожного питання, які взяті на контроль для забезпечення виконання.

23 лютого 2018 року на базі Бахмутської школи №7 відбулася нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Бахмутської міської ради Марини Рубцової.23 лютого 2018 року на базі Бахмутської школи №7 відбулася нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Бахмутської міської ради Марини Рубцової.23 лютого 2018 року на базі Бахмутської школи №7 відбулася нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Бахмутської міської ради Марини Рубцової.23 лютого 2018 року на базі Бахмутської школи №7 відбулася нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Бахмутської міської ради Марини Рубцової.23 лютого 2018 року на базі Бахмутської школи №7 відбулася нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Бахмутської міської ради Марини Рубцової.23 лютого 2018 року на базі Бахмутської школи №7 відбулася нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Бахмутської міської ради Марини Рубцової.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально