Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 15 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Засідання колегії Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради

Переглядів: 519
22.02.2018 - 12:04
Засідання колегії Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради

20 лютого в Бахмуті відбулося засідання колегії Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.

Захід пройшов під головуванням начальника Управління Віктора Лиса. Участь у засіданні взяли члени колегії: представники Управління, керівники спортивних організацій, фізкультурно-спортивних товариств, учителя та викладачі навчальних закладів.

У першому питанні порядку денного Віктор Лис та головний спеціаліст Управління Наталія Радіонова розповіли про розвиток олімпійських та неолімпійських видів спорту у Бахмуті, про досягнення спортсменів та спортивний рейтинг нашого міста серед міст Донецької області.

Підчас другого питання директор міського центру "Спорт для всіх" Олексій Абакумов ознайомив присутніх із завданнями щорічного місячника "Спорт для всіх - спільна турбота", важливістю проведених під час місячника заходів з підготовки спортивних майданчиків до безпечної експлуатації всіма категоріями населення.

Третє питання, щодо призначення стипендій провідним спортсменам Бахмута за високі досягнення у 2017 році, повторно обговорювалося на засіданні колегії. Віктор Лис розповів про затвердження Положення про стипендії в новій редакції, в якому розмір стипендії змінився і залежить від прожиткового мінімуму. Згідно з цим Положенням були перераховані суми стипендій. Члени колегії з розумінням поставилися до нововведень і одноголосно підтримали їх прийняття. Списки кандидатів на стипендію Бахмутської міської ради були затверджені на попередньому засіданні колегії. Протягом 7 місяців, 24 кращих спортсмена будуть отримувати стипендію Бахмутської міської ради, згідно із затвердженим бюджетом міста Бахмута на 2018 рік.

20 лютого в Бахмуті відбулося засідання колегії Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.20 лютого в Бахмуті відбулося засідання колегії Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально