Зараз на сайті 0 користувачів та 108 гостей.

Донецька обласна рада

Команда Бахмутської УВП стала переможцем Кубка Мера

Переглядів: 1330
18.02.2018 - 10:06

Вже більше 10 років поспіль з метою популяризації спорту, здорового образу життя та футболу під патронатом міського голови Олексія Реви у місті проходить «Кубок Мера».

Цьогоріч позмагатися за головну футбольну нагороду міста на поле вийшли вісім команд. У ході боротьби в фінал вийшли команди «Динамо» Бахмутської поліції та команда представників Бахмутської установи виконання покарань.

Після двох таймів матчу у фінальній грі переможцями стали футболісти команди Бахмутської УВП, які виграли у суперників з рахунком 5:2.

Наприкінці матчу заступник міського голови Вікторія Точена разом з начальником управління спорту Віктором Лисом провели церемонію нагородження команд та вручили їм пам’ятні подарунки.

Команда Бахмутської УВП стала переможцем Кубка МераКоманда Бахмутської УВП стала переможцем Кубка МераКоманда Бахмутської УВП стала переможцем Кубка МераКоманда Бахмутської УВП стала переможцем Кубка МераКоманда Бахмутської УВП стала переможцем Кубка МераКоманда Бахмутської УВП стала переможцем Кубка МераКоманда Бахмутської УВП стала переможцем Кубка МераКоманда Бахмутської УВП стала переможцем Кубка МераКоманда Бахмутської УВП стала переможцем Кубка МераКоманда Бахмутської УВП стала переможцем Кубка МераКоманда Бахмутської УВП стала переможцем Кубка Мераask_0139