Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 52 гостя.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

День Соборності

Переглядів: 611
19.01.2018 - 13:11
День Соборності

Бахмутським  міським центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді  з 17 по 19 січня в школах міста Бахмут були проведені семінари на тему "День Соборності".

Двадцяте століття залишило нам у спадок вершинні події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності, потребуючи осмислення  боротьби українства за свободу, незалежність, державність. До таких подій належить 22 січня 1919 року - день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом - Днем Соборності.

З метою вдосконалення знання учнів про історію виникнення свята Соборності України, ознайомлення з цікавими подіями в Україні, виховання патріотичних почуттів та поваги до державної атрибутики, викликати інтерес до вивчення історії України. В ході семінару учні дізналися про  факти боротьби українського народу за соборність своїх земель, утворення Акту Злуки, державну символіку.

 

Бахмутським  міським центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді  з 17 по 19 січня в школах міста Бахмут були проведені семінари на тему "День Соборності". Бахмутським  міським центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді  з 17 по 19 січня в школах міста Бахмут були проведені семінари на тему "День Соборності".

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально