Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 22 гостя.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Епідемічна ситуація з грипу та ГРВІ

Переглядів: 570
12.01.2018 - 08:46
Епідемічна ситуація з грипу та ГРВІ

Бахмутська районна філія ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України» повідомляє, що захворюваність на ГРВІ, яка поступово знижувалась останні три тижні 2017 року та перший тиждень 2018 року, на другому тижні 2018 року почала збільшуватись.

Усього за тиждень у м. Бахмут захворіло на ГРВІ 190 осіб, з них 113 (59,5%) становлять діти. Показник захворюваності складає 24,9 на 10 тис. населення та не перевищує показника епідемічного порогу. У порівнянні з попереднім тижнем загальна кількість осіб, що захворіли, зросла на 77,5%. Серед дітей, у порівнянні з попереднім тижнем, захворюваність зросла у 2,2 рази, у тому числі серед учнів шкіл зростання становить 70%.

У  Бахмутському районі на 2-му тижні захворіло на ГРВІ 262 особи, з них 162 (62%) становлять діти. Показник захворюваності складає 29,3 на 10 тис. населення та не перевищує показника епідемічного порогу. У порівнянні з попереднім тижнем загальна кількість осіб, що захворіли, зросла на 30%. Серед дітей, у порівнянні з попереднім тижнем, захворюваність зросла на 14%, у тому числі серед учнів шкіл зростання становить  32%.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально