Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 47 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Ключові напрямки роботи закладів дошкільної освіти обговорені на нараді завідувачів дошкільних установ

Переглядів: 1205
22.12.2017 - 13:44
Ключові напрямки роботи закладів дошкільної освіти обговорені на нараді завідувачів дошкільних установ

Згідно з планом роботи Управління освіти Бахмутської міської ради відбулася нарада завідувачів закладів дошкільної освіти, під час якої було розглянуті нагальні питання діяльності дошкільних установ.

Відкрила нараду головний спеціаліст з питань дошкільної освіти Тетяна Коломак, яка ознайомила присутніх з підсумками моніторингу стану реалізації мовного законодавства в закладах дошкільної освіти, наголосивши на забезпеченні керівниками в межах своїх повноважень виконання Конституції України, законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про засади державної мовної політики» у частині дотримання мовного режиму в дитячому садку в організованих видах діяльності та повсякденні.
Про шляхи підвищення ефективності роботи закладів дошкільної освіти з соціального захисту дітей пільгових категорій (за підсумками громадського огляду) доповіла Вікторія Рязанцева, спеціаліст І категорії з питань дошкільної освіти, звернула увагу учасників наради на підвищення рівня організаційної роботи під час підготовки до проведення місячника охорони дитинства.
Керівник ДНЗ №39 Тетяна Мотичкіна звітувала про виконання плану заходів за результатами державної атестації закладу дошкільної освіти.
На висвітлення досягнень педагогічного колективу з реалізації пріоритетних напрямків роботи дошкільної установи у 2017 році був спрямований Проміжний звіт щодо виконання Програми розвитку закладу дошкільної освіти на 2016-2020 роки, який представила завідувач ДНЗ №34 Лариса Поповська.
У ході зустрічі керівники закладів дошкільної освіти ознайомилися з результатами моніторингу забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти.
Наприкінці заходу завідувачам дошкільних установ були надані рекомендації щодо розробки Положення про академічну доброчесність, дотримання безпеки життєдіяльності при проведенні новорічних та різдвяних свят у закладах дошкільної освіти.

Ключові напрямки роботи закладів дошкільної освіти обговорені на нараді завідувачів дошкільних установКлючові напрямки роботи закладів дошкільної освіти обговорені на нараді завідувачів дошкільних установКлючові напрямки роботи закладів дошкільної освіти обговорені на нараді завідувачів дошкільних установ

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально