Зараз на сайті 0 користувачів та 117 гостей.

Першість міста з волейболу

Переглядів: 1585
15.12.2017 - 14:09

Міська спартакіада серед учнів загальноосвітніх шкіл та студентів вищих навчальних закладів, яку традиційно, протягом усього навчального року проводить міський центр "Спорт для всіх" спільно з Управлінням з питань фізичної культури і спорту міста, продовжує виявляти кращі фізкультурно - спортивні колективи і найсильніші команди в різних видах спорту.

У грудні, на базі загальноосвітньої школі № 10  проходили змагання з волейболу серед загальноосвітніх шкіл, в яких взяло участь 6 команд. У цьому році команди виставили змішані склади, тобто, на майданчик виходили разом  юнаки та дівчата. У останньому турі велась запекла боротьба, бо у кожній ігровій партії визначались призери та переможці змагань. Кубок чемпіонів вибороли волейболісти ЗОШ №5 обіграв команду ЗОШ №10, яка стала срібним призером, 3 місце у команди ЗОШ№18. Далі місця в турнірній таблиці розподілилися так: НВК№11 (4), ЗОШ№ 12 (5), ЗОШ №24(6).
Вітаємо переможців та призерів, та вчитилів підготувавших команди!