Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 17 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

У Бахмуті визначено переможців І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018»

Переглядів: 1587
07.12.2017 - 07:58
У Бахмуті визначено переможців І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018»

У листопаді відбувся І (міський) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018», проведений Управлінням освіти Бахмутської міської ради.

Цього року проведення конкурсних змагань відображав контекст прийнятої Концепції Нової української ніколи, а також розглядав виховні акценти та етичну складову професійної компетентності педагога. Учителі - конкурсанти - це носії змін. Участь у конкурсі підтверджує бажання кожного педагога не лише реалізувати власні професійні амбіції, а й оновити, осучаснити зміст освіти.

Цьогоріч свої професійні вміння, майстерність і творчі здобутки представили на розгляд міського журі 20 педагогів закладів загальної середньої освіти №№2,5,7,10,11,18,24. Це ті вчителі, які вже сьогодні застосовують компетентнісний підхід, що став основою Концепції Нової української школи.

Уперше реєстрація всіх учасників здійснювалася на єдиній платформі «Майкрософт Україна», що забезпечило принцип добровільної участі у конкурсі. Кожен з учасників представив коротке відеорезюме - міні-розповідь про свій досвід роботи у школі та унікальні напрацювання. Також конкурсанти продемонстрували свою педагогічну майстерність у конкурсних випробуваннях: тестування з фахової майстерності, «Методичний практикум», «Практична робота», «Навчальний проект», «Урок».

Конкурс «Учитель року — 2018» став саме тим акордом, який налаштував серця і думки освітян на вияв кращих рис учительства через творче суперництво, визнання, поцінування та пошанування.

За підсумками двох етапів журі визначило переможців І (міського) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018» у номінації «Українська мови і література» - учителя української мови і літератури Бахмутської ЗОШ №10 Олену Гордієнко; у номінації «Німецька мова» - учителя німецької мови Бахмутського НВК №11 Сергія Бобракова; у номінації «Фізика» - учителя фізики Бахмутської ЗОШ №10 Тетяну Бак; у номінації «Фізична культура» - учителя фізичної культури Бахмутської ЗОШ №5 з профільним навчанням Дмитра Дробітька. Переможці Конкурсу продемонстрували креативність, творчий підхід та глибокі знання психологічних особливостей дітей.

Своєю участю у Конкурсі вони ще раз довели, що в кожного з них не згас, а ще яскравіше запалав вогонь таланту та неповторної педагогічної індивідуальності. Вони зуміли переконати членів журі, що не міліє криниця освітянської душі, невичерпними є освітянські звитяги, інтелектуально багатою є бахмутська земля.

У кожній з номінацій відкриті нові імена вчителів, які згодом долучаться до реформування освіти, стануть агентами змін.

«Учитель року» дав можливість конкурсантам побачити більш широку перспективу, оскільки упродовж усіх етапів змагань відбувався обмін досвідом, а кращі його зразки поширяться на освітян міста Бахмута.

Зичимо учасникам III (обласного) туру наснаги та творчих успіхів, нових звершень і перемог!

У листопаді відбувся І (міський) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018», проведений Управлінням освіти Бахмутської міської ради.У листопаді відбувся І (міський) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018», проведений Управлінням освіти Бахмутської міської ради.У листопаді відбувся І (міський) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018», проведений Управлінням освіти Бахмутської міської ради.У листопаді відбувся І (міський) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018», проведений Управлінням освіти Бахмутської міської ради.У листопаді відбувся І (міський) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018», проведений Управлінням освіти Бахмутської міської ради.У листопаді відбувся І (міський) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018», проведений Управлінням освіти Бахмутської міської ради.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально