Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 65 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Понад 300 заходів із запобігання корупції проведено внутрішньою безпекою ГУ ДФС у Донецькій області

Переглядів: 1308
05.12.2017 - 12:17
Понад 300 заходів із запобігання корупції проведено  внутрішньою безпекою ГУ ДФС у Донецькій області

Сьогодні забезпечення дієвих заходів із запобігання, попередження та профілактики службових правопорушень є найважливішим та пріоритетним напрямком діяльності всіх підрозділів ДФС у Донецькій області. Основна робота у цьому напрямі проводиться спеціалізованим підрозділом – управлінням внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Донецькій області (УВБ). Так, впродовж січня-жовтня поточного року ними проведено 332 профілактичні заходи (лекції, бесіди) в структурних підрозділах фіскальної служби Донеччини з метою запобігання корупційних дій та порушень законодавства України у сфері службової діяльності.

Робота співробітників УВБ не обмежується виключно самими профілактичними та роз’яснювальними заходами. Важливим напрямком роботи залишається проведення заходів з викриття причетності працівників до корупційних діянь. Так, протягом 2017 року УВБ проведено 20 службових перевірок, 2 службових  розслідування та 5 тематичних перевірок стосовно працівників органів ДФС Донецької області.

За матеріалами УВБ правоохоронними органами стосовно співробітників фіскальної служби складено 2 адміністративних протоколи про скоєння корупційного правопорушення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості та розпочато 10 кримінальних проваджень.

За матеріалами проведення тематичних перевірок, відповідно до вимог Закону України «Про державну службу» трьох працівників ГУ ДФС у Донецькій області притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

 Важливим напрямком роботи УВБ є і реалізація заходів із запобігання призначенню на посади в органи ДФС осіб, які своїми діями або вчинками можуть дискредитувати імідж служби. З цією метою протягом 2017 року проведено перевірки 90 кандидатів на працевлаштування.

Нагадуємо, що з метою оперативного опрацювання інформації від громадян та суб'єктів господарювання щодо неправомірних дій або бездіяльності працівників ДФС України, про можливі корупційні дії з їхнього боку, а також для вирішення інших суперечливих питань, які виникають у процесі адміністрування податків або під час здійснення митного контролю та митного оформлення товарів і транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України, діє антикорупційний сервіс ДФС України «Пульс» (телефон сервісу: 0-800-501-007, напрямок «4»).

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально