Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 41 гість.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Акція до Дня Боротьби зі СНІДом «Не будь байдужим»!

Переглядів: 1395
04.12.2017 - 06:49
Акція до Дня Боротьби зі СНІДом «Не будь байдужим»!

Щорічно 1 грудня у всьому світі говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія. Можна згадувати і оплакувати тих, хто вже помер або смертельно хворий, можна говорити про масштаби трагедії і про те, що ця чума ХХІ століття загрожує існуванню людства.

ВІЛ-інфекція - це проблема не лише медична. Більшість із людей могли б уникнути хвороби, якби були більш обізнані про неї і засобах її профілактики. Тому так важливо говорити про боротьбу зі СНІДом і приділяти увагу тим, хто, на жаль, не уникнув фатального випадку.

Ніхто не застрахований від зараження ВІЛ. Будь-яка людина, чоловік або жінка, в будь-якому віці, незалежно від місця проживання і релігійних переконань може заразитися. Тільки знання (про шляхи передачі та профілактиці ВІЛ-інфекції) та вміння конкретної людини здатні захистити його від зараження.

З метою інформування населення та привернення уваги до зазначеної проблеми 1 грудня 2017 року фахівцями із соціальної роботи Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була проведена вулична акція, під час якої були розповсюджені інформаційно-просвітницькі буклети та засоби контрацепції.

Також профілактичними заходами були охоплені вагітні жінки в консультативному пункті жіночої консультації при ЦРЛ.

 В результаті всі учасники прийшли до думки, що лише поінформованість та особисте відповідальне ставлення до проблеми є запорукою її вирішення. Краща вакцина від СНІду – інформація.

Тож сподіваємося, що одного разу можна буде сказати - зі СНІДом покінчено!

1 грудня 2017 року фахівцями із соціальної роботи Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була проведена вулична акція, під час якої були розповсюджені інформаційно-просвітницькі буклети та засоби контрацепції. 1 грудня 2017 року фахівцями із соціальної роботи Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була проведена вулична акція, під час якої були розповсюджені інформаційно-просвітницькі буклети та засоби контрацепції. 1 грудня 2017 року фахівцями із соціальної роботи Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була проведена вулична акція, під час якої були розповсюджені інформаційно-просвітницькі буклети та засоби контрацепції. 1 грудня 2017 року фахівцями із соціальної роботи Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була проведена вулична акція, під час якої були розповсюджені інформаційно-просвітницькі буклети та засоби контрацепції.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально