Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 32 гостя.

Рекомендуємо

ExportUA

Забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти в умовах нової української школи

Переглядів: 1337
01.12.2017 - 09:02
Забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти в умовах нової української школи

Спеціалісти Центру практичної психології і соціальної роботи Управління освіти Бахмутської міської ради провели семінар для фахівців психологічної служби міста з актуальних питань психологічного супроводу наступності в роботі закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти з підготовки дітей до навчання. Захід проводився на базі Бахмутської школи №24.

Зустріч пройшла у форматі «Психологічний Teach-in». Під керівництвом практичного психолога ЦППСР Юлії Коршун учасники продовжили асоціативний ряд що дало змогу усвідомити важливість питання, актуалізувати свої знання та налаштуватися на продуктивну працю. Практичний психолог Бахмутської школи №2 Євгенія Квятковська презентувала вимоги базового компоненту дошкільної освіти та Концепції нової української школи щодо формування готовності до навчання, що довело актуальність обраної теми. Складання колажу «Портрет першокласника», під керівництвом практичного психолога ЦППСР Тетяни Слободянюк, стимулювало фахівців усвідомити важливість врахування особливостей розвитку дітей шести і семи років в освітньому процесі.

Практичний психолог Бахмутської школи №10 Олена Анупрієнко в співпраці з учасниками складали циклограму та алгоритм психологічного супроводу наступності в роботі фахівців психологічної служби.

Добір ефективних форм та методів взаємодії між практичними психологами закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти відбувся у форматі аукціон психологічних ідей на якому свої наробки презентували творчі групи освітніх округів.

Проведений семінар не залишив учасників байдужими: вони активно обговорювали, з захопленням приймали участь у вирішенні актуальних питань, розробляли алгоритми сумісної діяльності. Організована зустріч дала змогу збагатити досвід практичних психологів та визначили ефективні форми взаємодії.

Всі фахівці були залучені до посильної  діяльності, що  дозволило  кожному оцінити свій творчій потенціал, розкрити сильні сторони, відкрити резерви  професійної діяльності.

Cемінар для фахівців психологічної служби міста з актуальних питань психологічного супроводу наступності в роботі закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти з підготовки дітей до навчання. Cемінар для фахівців психологічної служби міста з актуальних питань психологічного супроводу наступності в роботі закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти з підготовки дітей до навчання.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально