Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 37 гостей.

Рекомендуємо

Бахмутський міський голова зустрівся з членами товариства людей з інвалідністю «Надія»

Переглядів: 733
30.11.2017 - 09:55
Бахмутський міський голова зустрівся з членами товариства людей з інвалідністю «Надія»

30 листопада 2018 року Бахмутський міський голова Олексій Рева відвідав товариство «Надія» з нагоди  Дня людей з інвалідністю, який відзначається щорічно 3 грудня.

Під час зустрічі Олексій Рева розповів про заходи, які реалізуються для поліпшення життя людей з обмеженими фізичними можливостями, а також обговорив проблеми, які є актуальними для людей цієї категорії на даний час.

Члени товариства «Надія» відзначили, що сьогодні завдяки міській владі оплачується теплопостачання в їх приміщенні, а також в місто стає доступним для візочників: облаштовуються з'їзди доріг і тротуарів та переобладнуються пандуси.

Олексій Рева зазначив, що на грудневій сесії депутати розглядатимуть питання про внесення змін до Програми щодо забезпечення безперешкодно доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на території Бахмута на 2016-2018 роки. І у всіх присутніх є можливість особисто внести пропозиції для врахування їх у роботі.

Також люди з інвалідністю поділилися своїми спортивними досягненнями: група з 15 осіб активно відвідує басейн «Дельфін» і багато охочих ходять на заняття з фітнесу. Тренер Тетяна Бегунова виявила бажання проводити фітнес-уроки для людей з обмеженими можливостями і всі разом вони написали міні-проект для того, щоб закупити спортивне приладдя.

Міський голова уважно вислухав кожного, і пообіцяв незабаром вирішити питання людей з обмеженими фізичними можливостями.

30 листопада 2018 року Бахмутський міський голова Олексій Рева відвідав товариство «Надія» з нагоди Дня людей з інвалідністю, який відзначається щорічно 3 грудня. 30 листопада 2018 року Бахмутський міський голова Олексій Рева відвідав товариство «Надія» з нагоди Дня людей з інвалідністю, який відзначається щорічно 3 грудня. 30 листопада 2018 року Бахмутський міський голова Олексій Рева відвідав товариство «Надія» з нагоди Дня людей з інвалідністю, який відзначається щорічно 3 грудня. 30 листопада 2018 року Бахмутський міський голова Олексій Рева відвідав товариство «Надія» з нагоди Дня людей з інвалідністю, який відзначається щорічно 3 грудня. 30 листопада 2018 року Бахмутський міський голова Олексій Рева відвідав товариство «Надія» з нагоди Дня людей з інвалідністю, який відзначається щорічно 3 грудня. 30 листопада 2018 року Бахмутський міський голова Олексій Рева відвідав товариство «Надія» з нагоди Дня людей з інвалідністю, який відзначається щорічно 3 грудня. 30 листопада 2018 року Бахмутський міський голова Олексій Рева відвідав товариство «Надія» з нагоди Дня людей з інвалідністю, який відзначається щорічно 3 грудня. 30 листопада 2018 року Бахмутський міський голова Олексій Рева відвідав товариство «Надія» з нагоди Дня людей з інвалідністю, який відзначається щорічно 3 грудня. 30 листопада 2018 року Бахмутський міський голова Олексій Рева відвідав товариство «Надія» з нагоди Дня людей з інвалідністю, який відзначається щорічно 3 грудня. 30 листопада 2018 року Бахмутський міський голова Олексій Рева відвідав товариство «Надія» з нагоди Дня людей з інвалідністю, який відзначається щорічно 3 грудня. 30 листопада 2018 року Бахмутський міський голова Олексій Рева відвідав товариство «Надія» з нагоди Дня людей з інвалідністю, який відзначається щорічно 3 грудня.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально