Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 44 гостя.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Відбулася апаратна нарада міського голови

Переглядів: 1654
28.11.2017 - 10:17
Відбулася апаратна нарада міського голови

28 листопада 2017 року у великій залі адміністративної будівлі Бахмутської міської ради відбулася апаратна нарада міського голови Олексія Реви за участю заступників міського голови, керівників управлінь та відділів  міської ради, служб міста.

На початку апаратної наради  міський голова Олексій Рева представив начальника Управління міського господарства та капітального будівництва Сергія Чорноівана, начальника відділу з питань праці Бахмутської міської ради Оксану Нальотову, та головного спеціаліста відділу кадрів міської ради Федора Зозулю.

 Керуюча справами Бахмутської міської ради Тамара Недашковська ознайомила присутніх з змінами постанов НКРЕКП з встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення, після чого заступник директора ТОВ “Бахмут-Енергія” Сергій Логвинов ознайомив присутніх з станом встановлення лічильників тепла у місті Бахмут. На даний час вже встановлено 50 відсотків лічильників на об’єктах комунальної власності, а до кінця 2017 року ця цифра буде складати 67 відсотків.» - зазначив Сергій Логвінов.

Начальник фінансового управління Олексій Ткаченко ознайомив присутніх з роботою, яка проходить по формування бюджету на 2018 рік та наголосив, що кожен повинен детально та ретельно ознайомитися с змінами закону №1555 «Про державну допомогу суб'єктам господарювання» .

Начальник управління економічного розвитку Марина Юхно розповіла присутнім про створення обласною державною адміністрацією Інтерактивної карти області, та про стан реалізації проектів, які реалізуються за кошти ДФРР та Донецької ОДА.

Міський голова дав вказівку розробили пріоритети на наступний рік та перерахувати кошторис проектів, які планується реалізувати в наступному році.

Начальник Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради Наталя Отюніна повідомила, що невдовзі у Бахмута з’явиться генеральний плану міста, що дозволить проводити зонінг територій та інвентаризацію водних об’єктів міста. Також Наталя Отюніна розповіла про роботу комітету доступності та зазначила, що наразі проходить приймання пропозицій щодо облаштування організацій та установ міста для маломобільних груп населення.

Начальник Артемівського міського РЕМ Вадим Кац ознайомив присутніх з процедурою та тарифами  приєднання споживачів електроустановок до мереж електропостачання та станом заміни опор електропостачання у місті.

Наступний доповідач Сергій Андрющенко - перший заступник начальника Артемівської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області ознайомив присутніх  щодо змін у ДФС України та з станом собору місцевих податків і зборів коштів за землю та нерухомість.

Олексій Рева зазначив що слід ретельніше займатися цим питанням землі і нерухомості та створити базу обліку для контролю для ефективного наповнення місцевого бюджету.

Заступник управління капітального будівництва міської ради Надія Трофімова розповіла про стан реалізації робіт, замовником яких є Бахмутська міська рада, а саме про стан поточного ремонту дорожнього покриття, внутриквартальних територій, тротуарів, робіт з озеленення, прокладки водогонів та ремонту житлового фонду.

Наприкінці апаратної наради начальник Управління соціального захисту населення Інна Сподіна розповіла про забезпечення населення субсидіями, а Євгенія Піскун - начальник пенсійного фонду України в Бахмуті ознайомила присутніх з основними положеннями прийнятої пенсійної реформи.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально