Зараз на сайті 0 користувачів та 112 гостей.

Верховна рада України

Бронзова призерка чемпіонату України с дзюдо

Переглядів: 2572
13.11.2017 - 09:01

6-10 листопада в місті Житомир відбувся чемпіонат України с дзюдо серед юнаків та дівчат віком до 17 років, в якому взяли участь 547 спортсменів із Києва та 23 областей країни.

Досвід національних змагань набули 36 юнаків і 15 дівчат Донецької області, які у підсумку посіли десяте командне місце. Представники Донеччини вибороли в Житомирі дві срібні медалі та дві бронзові. Великий зал житомирського спорткомплексу повністю був заповнен учасниками. Три напружені дні, з восьмої ранку до восьмої вечора, по 7-8 схваток. В ціх змаганнях брала участь и бахмутська спортсменка, вихованка КДЮСШ № 2 Валентина Стадник яка в підсумковому заліку посіла третє місце. Спортсменку підготували Максим та Андрій Ефремови.

Вітаємо спортсменку та ії тренерів та бажаємо нових перемог!