Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 37 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Триває Тиждень української писемності у Бахмутській школі №2

Переглядів: 536
09.11.2017 - 06:58
Триває Тиждень української писемності у Бахмутській школі №2

У Бахмутській школі №2 проходить Тиждень, присвячений Дню української писемності та мови, який розпочався урочистою лінійкою-відкриттям.

Для учнів 5-А класу учитель української літератури Світлана Шитікова провела конкурс читців «Звучи, моя мово». Кожен учень підготував виразне читання поезій, ілюстрації до улюблених творів, і хоча п’ятикласники le;t хвилювалися, свято рідного поетичного слова пройшло урочисто й цікаво. Компетентне журі в складі учениць 9 класу – представників шкільного учнівського самоврядування - Симакової Євгенії, Луньової Аліни та Кравченко Софії - оголосило переможців.

У межах Тижня учні 9 класу провели конференц-зібрання за темою «Становлення і розвиток української мови». Кожен учень підготував невелике дослідження відповідно до теми, підготував виступ-презентацію свого дослідження. Однокласники уважно слухали виступи, задавали питання, виступаючи в ролі опонентів.

Тиждень української писемності та мови у школі продовжується – на учнів чекає багато цікавих заходів та відкриттів.

У Бахмутській школі №2 проходить Тиждень, присвячений Дню української писемності та мови, який розпочався урочистою лінійкою-відкриттям. У Бахмутській школі №2 проходить Тиждень, присвячений Дню української писемності та мови, який розпочався урочистою лінійкою-відкриттям. У Бахмутській школі №2 проходить Тиждень, присвячений Дню української писемності та мови, який розпочався урочистою лінійкою-відкриттям.

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально