Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 28 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Співробітники держуніверситету безпеки життєдіяльності проводять профорієнтаційну роботу зі школярами

Переглядів: 1366
03.11.2017 - 08:48
Співробітники держуніверситету безпеки життєдіяльності проводять профорієнтаційну роботу зі школярами

На базі Бахмутського НВК №11 представниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій було проведено профорієнтаційні заходи з учнями 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Представники пожежно-рятувального загону провідний фахівець організаційного відділу Бахмутського районного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області та лейтенант служби цивільного захисту, використовуючи відеороліки, розповіли учням про провідні вищі навчальні заклади Державної служби України з надзвичайних ситуацій, надали інформацію майбутнім абітурієнтам щодо вступу до вищих навчальних закладів ДСНС України у 2018 році,  освітньо-кваліфікаційні рівні та спеціальності вищів.

Майбутні випускники отримали детальну інформацію про Національний університеті цивільного захисту України, Академію пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля та Львівський державний університет життєдіяльності ДСНС України.

Представники навчальних закладів системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій розповіли про роботу пожежно-рятувальних підрозділів, таким чином популяризувавши професію рятувальника.

На базі Бахмутського НВК №11 представниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій було проведено профорієнтаційні заходи з учнями 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.На базі Бахмутського НВК №11 представниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій було проведено профорієнтаційні заходи з учнями 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально