Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 42 гостя.

Рекомендуємо

Зустрічі в рамках пілотного проекту «Музейна педагогіка»

Переглядів: 1555
03.11.2017 - 08:45
Зустрічі в рамках пілотного проекту «Музейна педагогіка»

У Бахмутській школі №18 ім. Дмитра Чернявського пройшли заплановані зустрічі в рамках пілотного проекту «Музейна педагогіка».

До школярів навчального закладу завітали співпрацівники Бахмутського міського краєзнавчого музею. Для паралелі шостих класів науковці підготували цікаві лекції до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників. Шестикласники почули про героїчне минуле рідного міста в «темні» часи історії.

Для учнів 5 класів гості провели віртуальну екскурсію "Бахмутською фортецею". Хлопці та дівчата мали змогу побачити, як виглядали сторожові вежі Бахмута.

Четвертокласників музейні науковці познайомили з історичною візиткою міста. Діти дізнались про старовинний промисел – солеваріння, який створив умови для виникнення нашого міста у 1571 році.

Спільний пілотний проект допомагає молодому поколінню глибше зануритися в історію виникнення рідного краю, виховуючи активну громадську позицію та створюючи сприятливі умови для подальшого процвітання нашої країни.

Чекаємо на нові пізнавальні зустрічі з друзями з міського музею.

У Бахмутській школі №18 ім. Дмитра Чернявського пройшли заплановані зустрічі в рамках пілотного проекту «Музейна педагогіка».У Бахмутській школі №18 ім. Дмитра Чернявського пройшли заплановані зустрічі в рамках пілотного проекту «Музейна педагогіка».У Бахмутській школі №18 ім. Дмитра Чернявського пройшли заплановані зустрічі в рамках пілотного проекту «Музейна педагогіка».

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально