Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Конкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 40 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Увага! ОСББ «Ювілейна 28» запрошують підрядників

Переглядів: 353
1 Листопад, 2017 - 17:00
Увага! ОСББ  «Ювілейна 28» запрошують підрядників

Запрошення до участі у Конкурсі (м.Бахмут, Донецька область)

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Ювілейна 28» м. Бахмут  Донецької області та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують підрядників з доброю репутацією та досвідом роботи надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту: «Енергозберігаючі заходи в буд. 28  по вул. Ювілейна . Капітальний ремонт вхідних груп, обшивка стін, підшивка козирків, штукатурення наружних віконних укосів, заміна дверей, улаштування входу до підвалу».

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно - будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: вул.Ювілейна,28 м.Бахмут, Донецької області. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяті) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 11:00 «07» листопада 2017 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції надані пізніше встановленого терміну не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, за телефоном: (+ 38) 050 -627- 05 -93.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально