Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 57 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Чемпіонат Донецької області з пауерліфтингу та жиму штанги лежачи

Переглядів: 1302
20.10.2017 - 08:25
Чемпіонат Донецької області з пауерліфтингу та жиму штанги лежачи

15 жовтня 2017 року у м. Костянтинівка відбувся черговий чемпіонат Донецької області з пауерліфтингу та жиму штанги лежачи.

В ньому прийняло участь понад 200  учасників, із 9 команд  регіону. На змаганнях  команду  м. Бахмут представляли   6 спортсменів: Папучий Олексій, Сматченко Юрій, Лапенко Олександр, Пасюк Олександр, Корнюшин Сергей та Посоха Юрій.

Запекле протистояння розгорнулося у всіх вагових категоріях та тривало до останнього підходу. Наші вихованці, проявивши неабияку витримку та волю до перемоги, забезпечили   нашій команді перше загальнокомандне місце у жимі штанги лежачи, набравши у своєму активі 48 балів, залишивши позаду сильні команди із м. Дружківки та Краматорська.

Цю безсумнівну та переконливу перемогу забезпечив вдалий виступ наших спортсменів в індивідуальній першості. Золоті   медалі   вибороли  Папучий Олексій  — 127, 5 кг (до 59 кг), Сматченко Юрій – 175 кг (до 74 кг), Лапенко Олександр – 240 кг (до 105 кг), Пасюк Олександр – 280 кг (до 120 кг) та срібну медаль у пауерліфтингу здобув Посоха Юрій із сумою триборства 690 кг (до 105 кг).

Окрім  цього,  Сматченко Юрій та Посоха Юрій вперше виконали норматив кандидата у майстри спорту України.

Тепер на наших хлопців чекають наступні випробування, де вони вже будуть захищати честь  нашого міста на змаганнях всеукраїнського рівня, на чемпіонаті України, який відбудеться у лютому 2018 року в м. Кам’янець-Подільській.

15 жовтня 2017 року у м. Костянтинівка відбувся черговий чемпіонат Донецької області з пауерліфтингу та жиму штанги лежачи.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально