Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 60 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Зустріч учнів Бахмутської школи №2 з учасниками АТО

Переглядів: 1017
13.10.2017 - 07:15
Зустріч учнів Бахмутської школи №2 з учасниками АТО

У рамках місячника національно-патріотичного виховання учнів, оголошеного Управлінням освіти Бахмутської міської ради, та напередодні Дня захисника України в Бахмутській школі №2 пройшла відкрита виховна година спілкування «Солдат на стражі спокою стоїть» для учнів 3-4 класів.

На захід були запрошені Сергій Лавський, капітан 12-го мотопіхотного батальйону та військовослужбовець Оксана Іванченко.

Військові розповідали учням про свою службу, нелегкі будні  солдат та відповідали на запитання дітей. Бесіда була невимушеною, але  пізнавальною та цікавою. Учні привітали військових зі святом захисника України та подарували їм квіти, власноруч зроблені поробки та листівки.

Військові побажали дітям мирного неба, успіхів у навчанні та веселих канікул.

У рамках місячника національно-патріотичного виховання учнів, оголошеного Управлінням освіти Бахмутської міської ради, та напередодні Дня захисника України в Бахмутській школі №2 пройшла відкрита виховна година спілкування «Солдат на стражі спокою стоїть»У рамках місячника національно-патріотичного виховання учнів, оголошеного Управлінням освіти Бахмутської міської ради, та напередодні Дня захисника України в Бахмутській школі №2 пройшла відкрита виховна година спілкування «Солдат на стражі спокою стоїть»У рамках місячника національно-патріотичного виховання учнів, оголошеного Управлінням освіти Бахмутської міської ради, та напередодні Дня захисника України в Бахмутській школі №2 пройшла відкрита виховна година спілкування «Солдат на стражі спокою стоїть»

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально