Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 93 гостя.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Пілотний проект «Музейна педагогіка» в Бахмутській школі №18 ім.Дмитра Чернявського

Переглядів: 2083
09.10.2017 - 14:54
Пілотний проект «Музейна педагогіка» в Бахмутській школі №18 ім.Дмитра Чернявського

Учні Бахмутської загальноосвітньої школи №18 ім. Дмитра Чернявського розпочали сумісний пілотний проект «Музейна педагогіка» з Бахмутським міським краєзнавчим музеєм.

У перспективі дружнього співробітництва наукових робітників музею, педагогів та школярів навчального закладу покладено національно-патріотичне виховання молодого покоління. Тематичні зустрічі, екскурсії, допомога у зборі експонатів для виставкових залів музею мають високе ідеологічне наповнення. Діти вчаться любити вулицю, на якій живуть, школу, де проходить більша частина їхнього часу, місто, в якому вони народились, людей, які їх оточують. Так від непримітної крихітної крапочки малої батьківщини на мапі юні громадяни прагнуть любити, оберігати, захищати та розвивати свою велику країну - Україну.

Зустріч в рамках пілотного проекту відбувалась в актовій залі школи. Перед зібранням виступила директор Бахмутського МКМ Олена Смирнова. Вона розповіла про завдання «Музейної педагогіки» та подальші плани щодо співпраці у майбутньому. Тема першого заняття «100-ліття української революції» для учнів 8-10 класів була обрана не випадково. Присутні мали змогу детальніше ознайомитись з одним із найважливіших та найскладніших періодів в історії Українського народу. Учасники зустрічі почули історичні факти доленосної доби, яка стала вершиною національно-визвольної боротьби у відродженні української нації.

Для шестикласників проведено захід «Бахмутська фортеця», для учнів третіх класів - «Візитка міста Бахмут». Наукові співробітники музею підготували для різних паралелей цікаві виховні години з елементами дискусій, презентацій та різноманітних історичних ігор. Заняття були насичені історичними фактами про наше місто Бахмут, що викликало у хлопців і дівчат бажання дізнатись більше про рідний край та продовжити спілкування з його історією.

Сподіваємось, що «Музейна педагогіка» допоможе учителям закладу у вихованні високодуховної особистості, здатної присвятити своє життя розвитку рідної країні.

Учні Бахмутської загальноосвітньої школи №18 ім. Дмитра Чернявського розпочали сумісний пілотний проект «Музейна педагогіка» з Бахмутським міським краєзнавчим музеєм.Учні Бахмутської загальноосвітньої школи №18 ім. Дмитра Чернявського розпочали сумісний пілотний проект «Музейна педагогіка» з Бахмутським міським краєзнавчим музеєм.Учні Бахмутської загальноосвітньої школи №18 ім. Дмитра Чернявського розпочали сумісний пілотний проект «Музейна педагогіка» з Бахмутським міським краєзнавчим музеєм.Учні Бахмутської загальноосвітньої школи №18 ім. Дмитра Чернявського розпочали сумісний пілотний проект «Музейна педагогіка» з Бахмутським міським краєзнавчим музеєм.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально