Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 48 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Вчимося першій допомозі

Переглядів: 1420
09.10.2017 - 14:51
Вчимося першій допомозі

Дуже часто, побачивши, що комусь погано, ми розгублюємося. А все пов’язано з тим, що ми не завжди можемо грамотно надати першу медичну допомогу. Обізнаність громадян у тому, як діяти, коли людині зле, – вкрай низька в Україні, кажуть медики.

Фахівці запевняють, вчасно надана перша медична допомога часто рятує людям життя. Якщо все робити правильно, то й ускладнень не буде, і здоров'я вдасться зберегти. Саме для того, щоб навчити надавати правильну першу медичну допомогу, до Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4 завітав військовий лікар 65 ВМТ – Марчук Тетяна Євгеніївна. Вона провела майстер-клас та показала учням, як треба надавати першу долікарняну допомогу. На практиці лікар показала як накладати джгут, робити штучне дихання та непрямий масаж серця. Діти відпрацьовували медичні прийоми і розпитували лікаря про дії у тій чи іншій критичній ситуації.

Майстер-клас з першої долікарняної допомоги у Бахмутській загальноосвітньій школі І-ІІ ступенів №4Майстер-клас з першої долікарняної допомоги у Бахмутській загальноосвітньій школі І-ІІ ступенів №4

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально