Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 52 гостя.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Навчання з надання першої медичної допомоги у Бахмутському НВК №11

Переглядів: 1593
09.10.2017 - 07:19
Навчання з надання першої медичної допомоги  у Бахмутському НВК №11

Навчання життєво важливим навичкам в контексті здорового способу життя обов'язково включає ознайомлення з елементарними прийомами домедичної допомоги потерпілому у надзвичайних ситуаціях.

Тактична медицина – це заходи з надання медичної допомоги військовослужбовцям на полі бою. Їх виконує спеціально підготовлений персонал, до його завдань входить порятунок життя, транспортування потерпілих, запобігання розвитку тяжких станів.

До учнів Бахмутського НВК №11 завітав Антон Каліман, молодший лейтенант медичної служби 65-го мобільного госпіталю для проведення лекції про елементи тактичної медицини.

Молодший лейтенант розповів учням 9-10 класів школи-ліцею про схему послідовності дій при наданні першої долікарської допомоги, розповів як вивести потерпілого з оточення, де стався нещасний випадок, як вибрати потерпілому найбільш зручне положення, що забезпечує спокій, як визначити вид травми (перелом, поранення, опік тощо) та як розпочати проведення необхідних заходів: зупинити кровотечу, накласти різні види джгутів, зафіксувати місце перелому, вжити реанімаційних заходів (оживлення): штучне дихання, зовнішній масаж серця.

Антон Каліман наголосив, що вміння надавати першу допомогу можуть знадобитися не лише у походах та мандрівках, а й у повсякденному житті. Бережіть своє життя та завжди будьте готові врятувати життя іншої людини!

Навчання з надання першої медичної допомоги  у Бахмутському НВК №11Навчання з надання першої медичної допомоги  у Бахмутському НВК №11

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально