Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 76 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Туристичний зліт юних туристів у «Кристалику» м.Бахмута

Переглядів: 1914
02.10.2017 - 14:01
Туристичний зліт юних туристів у «Кристалику» м.Бахмута

27 вересня всі любителі подорожей відзначають Всесвітній день туризму. Це свято започаткували члени Всесвітньої туристичної організації.Традиційно вже 10 років поспіль Всесвітній день туризму відзначають у дошкільному навчальному закладі яслах-садку №10 «Кристалик» м.Бахмута, проводячи в цей день злети маленьких туристів освітнього округу №1 «СТАРТ».

28 вересня дитячий садок «Кристалик» зустрічав маленьких туристів з дошкільної установи №25 «Дзвіночок» та працівників Бахмутського міського центру туризму, краєзнавства та екскурсій на туристському зльоті, який проходив з метою залучення дошкільнят педагогів та батьків до занять спортивним туризмом.
Відкриття зльоту - церемонія урочиста – все, як у дорослих: пісні туристів, речівки для команд. У змаганнях взяли участь 3 команди: «Дзвоник» - старша група дитсадка №25, «Посмішка», «Туристи» - старші групи дошкільного закладу №10. Кожна група підготувала девіз, пісню.
Туристичний зліт - не звичайний похід, а грандіозний захід, на який чекали всі дошкільнята. Велика кількість труднощів на шляху зміцнила їх, долаючи їх діти та дорослі стали єдиним цілим. Втомлені і задоволені, всі повернулися на галявину, тримаючи в руках незвичайні призи, які знайшли проходячи маршрут по карті.
Щиро дякуємо нашим провідникам Кучеру Валерію, Гончаровій Тетяні, які витратили багато сил, часу, щоб зробити зі звичайних дошкільнят «компетентних туристів», внесли заряд бадьорості, позитивних емоцій та гарного настрою.

Туристичний зліт юних туристів у «Кристалику» м.БахмутаТуристичний зліт юних туристів у «Кристалику» м.БахмутаТуристичний зліт юних туристів у «Кристалику» м.БахмутаТуристичний зліт юних туристів у «Кристалику» м.Бахмута

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально