Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 32 гостя.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Психологічна допомога від громадської організації «ПРОМИР»

Переглядів: 2104
29.09.2017 - 11:42
Психологічна допомога  від громадської організації «ПРОМИР»

За підтримки Управління освіти Бахмутської міської ради та міського Центру практичної психології і соціальної роботи громадська організація «ПРОМИР» за ініціативи Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ реалізує проект «Надання спеціалізованої психологічної та психотерапевтичної допомоги та підтримки найбільш постраждалим дітям, які мешкають в населених пунктах поблизу лінії розмежування в Донецькій і Луганській областях».

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4 була першою ластівкою, яка радо зустріла 10 спеціалістів організації «ПРОМИР». Психологи охопили весь контингент школи, як вчителів так і учнів. Весь педагогічний колектив мав змогу у тренінговій формі, поспілкуватись з кваліфікованими спеціалістами, задати питання, які їх турбують та получити рекомендації по роботі з учнями, які знаходяться у стресовому стані. Для учнів були проведені тренінгові заняття з використанням арт-терапії, спрямовані на згуртування учнів та зняття емоційного напруження.Адміністрація та весь педагогічний колектив Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4 висловлює щиру подяку громадській організації «ПРОМИР» за небайдуже ставлення до проблем дітей, змогу зробити їх життя цікавим і спокійнішим. Сподіваємось на нові проекти та співпрацю!

Психологічна допомога  від громадської організації «ПРОМИР»Психологічна допомога  від громадської організації «ПРОМИР»Психологічна допомога  від громадської організації «ПРОМИР»

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально