Зараз на сайті 1 користувач та 111 гостей.

Школа мистецтв м.Артемівська

Чемпіонат області по дзюдо

Переглядів: 2208
26.09.2017 - 13:11

У Бахмуті 23 вересня , в легкоатлетичному манежі спортивного комплексу «Металург», пройшов  обласний чемпіонат з дзю-до. У змаганнях брали участь 320 дзюдоїстів різних вагових категорій, від 2001 до 2007 років народження. Більш 20 команд з різних міст та селищ Донецької області демонстрували свою майстерність, вміння та навички, а також морально - вольову підготовку.

Почесними гостями чемпіонату стали Ігор  Анушкевіч - директор училища олімпійського резерву ім.. С. Бубки , Дмитро Ігнатенко - президент обласної Федерації дзю-до, Дмитро Подопригора - спеціаліст управління з питань фізичної культури та спорту Донецької області.
Наші дзюдоїсти показали хороші результати. Переможцями стали: Максим Разгоняєв, Шахрузбек Султанізаров, Богдан Бібік. Другі місця вибороли - Владислав Точений, Семен Ракітян і Максим Гатаува. Третє місце зайняв Данило Риков.
Вітаємо спортсменів та їх тренерів та бажаємо нових перемог!

Чемпіонат області по дзюдоЧемпіонат області по дзюдоЧемпіонат області по дзюдоЧемпіонат області по дзюдо