Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 66 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Відбулася презентація нової техніки, яка була закуплена для комунальних підприємств міста

Переглядів: 2448
26.07.2017 - 11:45
Відбулася презентація нової техніки, яка була закуплена для комунальних підприємств міста

26 липня 2017 року після завершення 103 сесії Бахмутської міської ради на центральній площі відбулася презентація нової техніки, яка була закуплена для комунальних підприємств міста. Представники Бахмутської міської ради, міський голова Олексій Рева, депутати та мешканці міста оглянули та ознайомилися з характеристиками нової техніки.

Комунальними підприємствами «Бахмут-Вода» та Бахмутський комбінат комунальних підприємств були представлені наступні одиниці техніки:

Мулососна машина призначена для профілактичного санітарного очищення колодязів, зливних і каналізаційних мереж і відстійників від мулу, грунтових наносів та інших забруднень і їх транспортування до місця розвантаження. Машина була придбана за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища та вартість вакуумної машини становить 2004,00 тис. грн.

Екскаватор-навантажувач призначений для прокладки інженерних комунікацій, копання траншей і канав, навантаження і переміщення сипучих грунтів, і все це тільки невелика частина робіт, які може виконувати даний екскаватор. Його вартість - 1563181,67 грн. Придбано екскаватор за власні кошти комунального підприємства «Бахмут-Вода». 

Каналопромивочна машина призначена для профілактичного очищення каналізаційних і зливних труб від опадів і засмічень. Її вартість становить 1 198 000 грн. Закуплено машина була за кошти місцевого бюджету за програмою соціально-економічного розвитку водопровідно-каналізаційного господарства на території Бахмутської міськради.

Зварювальний агрегат був також закуплений за кошти місцевого бюджету за програмою соціально-економічного розвитку водопровідно-каналізаційного господарства на території Бахмутської міськради. Його вартість складає 232 000 грн. Агрегат призначений для використання в якості автономного джерела одного, двох, чотирьох і шести постів при ручного зварювання, різання і наплавленні металів постійним струмом.

Пересувна аварійно-ремонтна майстерня виконує відразу кілька функцій: доставляє до місця призначення бригаду працівників і перевозить необхідне обладнання. Сучасні модульні системи дають можливість так розрахувати простір всередині майстерні, щоб вся техніка була раціонально розміщена, і при цьому людям було комфортно. Вартість даної одиниці техніки посилання - 1 185 500 грн. Придбано майстерня також за рахунок коштів місцевого бюджету за програмою соціально-економічного розвитку водопровідно-каналізаційного господарства на території Бахмутської міськради.

Снігоприбиральна машина була придбана за кошти КП «Бахмутський комбінат комунальних підприємств» в розмірі 11 830 грн. В її функції входить прибирання снігу в стислих умовах дорожніх тротуарів в парках і скверах, збільшується швидкість прибирання в 10 разів.

Машина для нанесення дорожньої розмітки з додатковою комплектацією: комплект для нанесення склокульок, комплект для нанесення пішохідних переходів, розмічальний комп'ютер. Машина придбана за рахунок бюджетних коштів поповнення статутного капіталу на суму 339 000 грн.

Подрібнювач деревини (на трактор) придбаний за кошти місцевого бюджету на суму 94 000 грн. для переробки гілок дерев і деревних відходів в дрібні друзки для подальшого використання місцевого опалення твердопаливних котлів.

 Трактор з навісним обладнанням (розкидач добрив, відвал поворотний) придбаний за бюджетні кошти збільшення статутного капіталу на суму 395 900 грн. для прибирання доріг парків і скверів, вивезення сміття, обробки зелених насаджень і газонів міста.

Трактор з навісним обладнанням (борона дискова важка причіпна, плуг навісний причіпний, культиватор парової, відвал для прибирання снігу, обприскувач навісний, причіп тракторний) придбаний за бюджетні кошти на суму 1 684 188 грн. також для прибирання доріг парків і скверів, вивезення сміття, орання земельних ділянок, обробки зелених насаджень і газонів міста.

Всього комунальними підприємствами Бахмутської міської ради було представлено десять одиниць техніки.

26 липня 2017 року після завершення 103 сесії Бахмутської міської ради на центральній площі відбулася презентація нової техніки, яка була закуплена для комунальних підприємств міста.26 липня 2017 року після завершення 103 сесії Бахмутської міської ради на центральній площі відбулася презентація нової техніки, яка була закуплена для комунальних підприємств міста.26 липня 2017 року після завершення 103 сесії Бахмутської міської ради на центральній площі відбулася презентація нової техніки, яка була закуплена для комунальних підприємств міста.26 липня 2017 року після завершення 103 сесії Бахмутської міської ради на центральній площі відбулася презентація нової техніки, яка була закуплена для комунальних підприємств міста.26 липня 2017 року після завершення 103 сесії Бахмутської міської ради на центральній площі відбулася презентація нової техніки, яка була закуплена для комунальних підприємств міста.26 липня 2017 року після завершення 103 сесії Бахмутської міської ради на центральній площі відбулася презентація нової техніки, яка була закуплена для комунальних підприємств міста.26 липня 2017 року після завершення 103 сесії Бахмутської міської ради на центральній площі відбулася презентація нової техніки, яка була закуплена для комунальних підприємств міста.26 липня 2017 року після завершення 103 сесії Бахмутської міської ради на центральній площі відбулася презентація нової техніки, яка була закуплена для комунальних підприємств міста.26 липня 2017 року після завершення 103 сесії Бахмутської міської ради на центральній площі відбулася презентація нової техніки, яка була закуплена для комунальних підприємств міста.26 липня 2017 року після завершення 103 сесії Бахмутської міської ради на центральній площі відбулася презентація нової техніки, яка була закуплена для комунальних підприємств міста.26 липня 2017 року після завершення 103 сесії Бахмутської міської ради на центральній площі відбулася презентація нової техніки, яка була закуплена для комунальних підприємств міста.26 липня 2017 року після завершення 103 сесії Бахмутської міської ради на центральній площі відбулася презентація нової техніки, яка була закуплена для комунальних підприємств міста.26 липня 2017 року після завершення 103 сесії Бахмутської міської ради на центральній площі відбулася презентація нової техніки, яка була закуплена для комунальних підприємств міста.26 липня 2017 року після завершення 103 сесії Бахмутської міської ради на центральній площі відбулася презентація нової техніки, яка була закуплена для комунальних підприємств міста.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально