Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 119 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Відбулось засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, які мешкають на території міста Бахмут

Переглядів: 1309
20.06.2017 - 08:00
Відбулось засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, які мешкають на території міста Бахмут

20.06.2017 року о 15.00 в малому залі Виконкому Бахмутської міської ради відбулось засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, які мешкають на території міста Бахмут, на якій були розглянуті такі питання:

1. Розгляд подання Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради про призначення (відновлення)соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Проведеними перевірками    фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб підтверджено достовірність зазначеної в заявах інформації про фактичне місце проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб, про що державними соціальними інспекторами Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради складено акти обстеження матеріально- побутових умов сім’ї, тому комісією прийнято рішення призначити (відновити) соціальні виплати 325 внутрішньо переміщеним особам.

2. Розгляд подання Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради про відмову в призначенні (відновленні) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Проведеними перевірками фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб не підтверджена достовірність зазначеної в заявах інформації про фактичне місця проживання /перебування внутрішньо переміщених осіб і їх відсутність за фактичним місцем проживання, прийнято рішення відмовити в призначенні (відновленні) та припинити соціальні виплати 59 внутрішньо переміщеним особам.

3. Розгляд подання Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради про результати здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання.

В ході контроля за проведенням соціальних виплат, внутрішньо переміщеним особам при відвідуванні фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи відділом державних соціальних інспекторів проведена перевірка фактичного місця проживання/перебування ВІЮ, про що державними соціальними інспекторами складено акти обстеження матеріально-побутових умов сім’ї. У зв'язку із фізичною відсутністю внутрішньо переміщеної особи за місцем фактичного проживання, під час перевірки залишено повідомлення, та направлено повторне повідомлення про необхідність проходження фізичної ідентифікації. Водночас з цим зроблений запит до Держприкордонслужби щодо отримання інформації про виїзд ВПО за кордон, на тимчасово окуповану територію України або до населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження. До надходження відповідної інформації та вирішення питання щодо наявності підстав для підтвердження факту проживання або скасування дії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи відповідно до ст. 12 ЗУ «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», комісією прийнято рішення призупинити соціальні виплати 523 внутрішньо переміщеним особам.

4. Розгляд подання управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради про припинення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, яким скасовано довідки згідно п. 1, 5 ст. 12 ЗУ « Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб».

В ході контроля за проведенням соціальних виплат, внутрішньо переміщеним особам при відвідуванні фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи не підтверджено Факт проживання у зв’язку з відсутністю за фактичним місцем проживання/перебування (підтверджує власник житла, відсутня наявна адреса в населеному пункті тощо), про що державними соціальними інспекторами управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради складено акт обстеження матеріально побутових умов сім’ї та згідно інформації наданої Державною прикордонною службою України довідки внутрішньо переміщених осіб скасовані відповідно ст.12 п.1, п.З Закона України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», комісією прийнято рішення припинити соціальні виплати 43 внутрішньо переміщеній особі.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально