Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 19 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Стан довкілля м. Бахмут та Бахмутського району у І півріччі 2017 року.

Переглядів: 1689
06.07.2017 - 12:06
Стан довкілля   м. Бахмут  та  Бахмутського району у  І півріччі 2017 року.

Бахмутська районна філія ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України»  інформує про стан довкілля на території м. Бахмут та Бахмутського району за період І півріччя 2017 року :

Радіаційний фон.

За даними моніторингових досліджень за період І півріччя  на стаціонарних постах  рівні зовнішнього гамма – випромінювання не перевищують значень природного радіаційного фону,  характерного для території м. Бахмут та Бахмутського району. Також проведено моніторинг радіаційного фону у 26 дитячих дошкільних навчальних закладах та загальноосвітніх школах міста та району, перевищень ГДР не виявлено.

Атмосферне повітря.

Всього по м. Бахмут та Бахмутському району  досліджено 900 проб атмосферного повітря, з них визначено перевищення гранично допустимих концентрацій (ГДК) хімічних речовин у 4 пробах ( сірчистий ангідрид), що складає 0,44% від усіх досліджень.

Питна вода.

За результатами моніторингових досліджень у І півріччі  було досліджено 394 проби питної води на санітарно-хімічні показники,  у 16 пробах зареєстровано відхилення,  що становить 4,0% (  по показникам вмісту загальної жорстокості та сульфатів, вмісту нітратів в населених пунктах  Бахмутського району). На мікробіологічні показники було досліджено 499 зразків питної води,  в 2 зразках або 0,4%  було  зареєстровано відхилення по загальному мікробному числу (  розподільча водопровідна мережа с. Яковлівка, с. Никифорівка). Також було досліджено питну воду у 22 колодязях  населених пунктів Бахмутського району, у 17 зразках  зареєстровані відхилення, у тому числі у 14 по вмісту нітратів. По мікробіологічним показникам зареєстровані відхилення у 4 колодязях ( громадський колодязь у с. Переїздне, та   колодязі індивідуального користування  у селах Оріхово - Василівка та Званівка). 

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально