Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 76 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

У Донецькій області діють 8000 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами

Переглядів: 792
27.06.2017 - 09:33
У Донецькій області діють 8000 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами

Торгівля алкогольними та тютюновими виробами є не тільки високодохідним бізнесом, але й сферою комерційної діяльності, порушення законодавства в якій може завдати значної шкоди інтересам держави і споживачів. Саме тому одним із способів контролю держави зазначених видів діяльності є обов’язкове ліцензування.

Станом на 01 червня 2017 року на Донеччині діють понад 8 тис. ліцензій, з них 4450 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 3570 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

Протягом п’яти місяців 2017 року за видачу та подовження алкогольно-тютюнових ліцензій до місцевих бюджетів області надійшло 14,6 млн гривень.

Головним управлінням ДФС у Донецькій області постійно проводиться комплекс заходів, направлених на недопущення порушень у сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Так, за результатами вже встановлених правопорушень до недобросовісних підприємців застосовані фінансові санкції у вигляді штрафів на загальну суму понад 866 тис. гривень. Серед основних порушень –  відсутність ліцензій та торгівля тютюновими виробами за цінами вище максимально встановлених виробником шляхом маркування на пачці збільшених на суму акцизного податку.

За результатами контрольно-перевірочних заходів та роз’яснювальної роботи серед платників податків додатково видано 540 ліцензій на право роздрібної торгівлі суб’єктам господарювання, які до цього не мали таких ліцензій.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально