Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 47 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Лідер руху «Жінки за вільну Україну» Раїса Шматко завітала до кімнати школярів «Бригантина»

Переглядів: 1721
30.05.2017 - 11:55
Лідер руху «Жінки за вільну Україну» Раїса Шматко завітала до кімнати школярів «Бригантина»

Раїса Шматко та Ірина Євтушенко – волонтери зі столиці, які очолюють Всеукраїнський рух «Жінки за вільну Україну».

Не дивлячись на те, що це тендітні жінки, вони дуже сміливі та відважні, адже дуже часто бувають в зоні АТО, на території бойових дій. І там вони не випадково, адже за покликом душі, усіма засобами намагаються допомагати бійцям, які відчайдушно захищають нашу Батьківщину. Допомагають усім: привозять гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування, одягу і, навіть, маленьких іграшок, яким бійці дуже радіють, бо на війні все сприймається по-іншому.

Раїса Шматко, лідер руху «Жінки за вільну Україну», допомагає не тільки бійцям. Уже другий рік вона зі своїми однодумцями є справжніми товаришами для кімнати школярів «Бригантина». Неодноразово вони привозили дітям різні подарунки. Минулого тижня волонтери знов завітали до кімнати школярів і подарували багато різних корисних речей, які знадобляться вихованцям «Бригантини» - це іграшки, набори для творчості і, навіть, телевізор. Того дня у кімнаті школярів зібралося багато дітей та підлітків, де за чашкою чаю з Раїсою Шматко і Іриною Євтушенко вони поспілкувалися на різні теми: діти цікавилися подіями в Україні, роботою уряду, ситуацією в зоні бойових дій. Були і такі, хто висловив готовність також займатися волонтерською роботою та їздити в зону бойових дій.

Волонтерів приємно здивувало, що вихованці кімнати школярів дуже активно цікавляться подіями в Україні. Раїса Шматко вважає, що з дітьми потрібно частіше розмовляти на ці теми, адже саме їм жити в нашій країні, її будувати і розвивати.

Лідер руху «Жінки за вільну Україну» Раїса Шматко завітала до кімнати школярів «Бригантина»Лідер руху «Жінки за вільну Україну» Раїса Шматко завітала до кімнати школярів «Бригантина»

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально