Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 43 гостя.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Урок енергобезпеки у Бахмутському НВК №11

Переглядів: 957
29.05.2017 - 07:59
Урок енергобезпеки у Бахмутському НВК №11

З метою попередження травматизму учнів електричним струмом до учнів Бахмутського НВК №11 завітав Леонід Айнедінов, старший майстер Бахмутського міського РЕС.

У черговий раз він провів інтерактивний урок енергобезпеки, під час якого учні ознайомилися з правилами поведінки в житлових приміщеннях, на вулиці, з правилами надання першої допомоги під час ураження електрострумом та з попереджувальними знаками.

Леонід Алімович нагадав дітям про енергобезпеку вдома та на вулиці, як поводитися обережно з електричним обладнанням, розповів про правила поведінки поблизу енергообладнання, як уберегтися від ураження електричним струмом і зберегти життя у надзвичайній ситуації.

Старший майстер зауважив, що уважність та серйозне ставлення до енергобезпеки є запорукою життя та здоров’я людини, та закликав дітлахів бути завжди обережними. Завдяки заняттю учні дізналися про безпечну поведінку поблизу підстанцій та ліній електропередач.

Бережіть свої життя!

З метою попередження травматизму учнів електричним струмом до учнів Бахмутського НВК №11 завітав Леонід Айнедінов, старший майстер Бахмутського міського РЕС. З метою попередження травматизму учнів електричним струмом до учнів Бахмутського НВК №11 завітав Леонід Айнедінов, старший майстер Бахмутського міського РЕС. З метою попередження травматизму учнів електричним струмом до учнів Бахмутського НВК №11 завітав Леонід Айнедінов, старший майстер Бахмутського міського РЕС.

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально