Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 65 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

У Бахмутському НВК №11 відбулося свято Останнього дзвоника для учнів 1-4 класів

Переглядів: 2622
29.05.2017 - 07:49
У Бахмутському НВК №11 відбулося свято Останнього дзвоника для учнів 1-4 класів

119 хлопчиків та дівчат закінчили першу ступінь загальноосвітньої школи та перейшли у середню ланку. Вони розлучилися з першими вчителями, які чотири роки тому зустріли їх на порозі Бахмутського НВК №11 і провели в чудовий світ знань.

Директор НВК Світлана Василенко побажала майбутнім п’ятикласникам вдалого навчання, успіхів та творчої наснаги, привітала кращих учнів, відмінників, які своїм умом, талантом та наполегливою працею досягли високих результатів у навчанні.

На лінійці згадали про вісімдесятип’ятилітній ювілей Донеччини, про славну історію Донецької землі. Лунали слова вдячності й батькам учнів, бо все добре і гарне, що є в четверокласниках – це головна заслуга їхніх батьків. Доброю порадою, мудрим наказом направляли вони своїх дітей. Завдяки їх турботі, допомозі, малюки-першокласники перетворилися на добрих і дружніх хлопців та дівчат.

На знак того, що випускники початкової ланки стали п'ятикласниками, командири класів отримали дипломи. Учнів яскравими танцями привітав клуб спортивного танцю «Нараяна». Перші вчительки попрощалися зі своїми вихованцями та пообіцяли завжди бути поряд. До усіх малюків із казкової країни завітали кумедні казкові герої, які привітали випускників та усіх учнів зі святом Останнього дзвоника, початком літніх канікул, побажали веселого, яскравого і радісного відпочинку!

До зустрічі в новому навчальному році!

У Бахмутському НВК №11 відбулося свято Останнього дзвоника для учнів 1-4 класівУ Бахмутському НВК №11 відбулося свято Останнього дзвоника для учнів 1-4 класівУ Бахмутському НВК №11 відбулося свято Останнього дзвоника для учнів 1-4 класівУ Бахмутському НВК №11 відбулося свято Останнього дзвоника для учнів 1-4 класівУ Бахмутському НВК №11 відбулося свято Останнього дзвоника для учнів 1-4 класівУ Бахмутському НВК №11 відбулося свято Останнього дзвоника для учнів 1-4 класів

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально