Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 51 гість.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Україна – це Європа

Переглядів: 1043
23.05.2017 - 11:51
Україна – це Європа

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

Цього року нам є що святкувати: країна не на словах стала частиною великої європейської родини, адже безвізовий режим відкриватиме для українців нові можливості та стане наочним прикладом, як змінити життя на краще.

Для Бахмутської загальноосвітньої школи №10 це свято набуло особистого присмаку, бо вже рік як учні та вчителі школи співпрацюють з однією з країн ЄС – Литвою.

А в цьому році, саме напередодні свята, керівник проекту «На шляху до змін» Валдас Янкаускас відвідав школу. Спілкування у невимушеній атмосфері ще раз підкреслило, що День Європи відіграє непересічну роль у формуванні громадської думки учнів та вчителів щодо майбутнього нашої держави в європейській сім’ї народів.

Продовження розвитку цієї думки відбулося і на позакласному заході – «Європа – наш спільний дім». Учні визначились, які країни входять до складу Євросоюзу, розглянули їх державні символи, обговорили європейські цінності та місце України у європейській спільноті. Не оминули в обговорені і тему Євробачення. Діти пишаються тим, що в цьому році саме столиця нашої країни, Київ, стала музичною столицею Європи.

Святкові заходи добігли кінця, та гасло «Україна – це Європа» з кожним днем стає все ближче до нас.

Керівник проекту «На шляху до змін» Валдас Янкаускас відвідав Бахмутську загальноосвітню школу №10Керівник проекту «На шляху до змін» Валдас Янкаускас відвідав Бахмутську загальноосвітню школу №10

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально