Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 45 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

Презентація книги «Крихітні історії» в бібліотеці Бахмутської школи №5

Переглядів: 845
23.05.2017 - 11:48
Презентація книги «Крихітні історії» в бібліотеці Бахмутської школи №5

Бібліотекарем Бахмутської школи №5 Тетяною Брагіною була проведена презентація нової книги, яка має назву «Крихітні історії». Шкільний бібліотечний фонд було поповнено літературою завдяки Міжнародній організації UNICEF.

Учні 3-В класу відвідали виховний захід, протягом якого дізналися, що до книги ввійшли крихітні оповідання людей про свої дитячі страхи й хвилювання і про те, як вони їх подолали. Під час презентації школярі мали змогу не тільки ознайомитись з зовнішнім видом книги, а й прочитати деякі оповідання з неї. А потім учні й самі розповіли й намалювали про свої дитячі страхи та про те, як вони їх змогли подолати.

Крім цього, від організації UNICEF отримано медичний набір для надання першої допомоги в медичному пункті школи, що сприятиме організованій роботі медичної сестри в закладі та на період літнього пришкільного табору, який функціонуватиме на території школи.

Презентація книги «Крихітні історії» в бібліотеці Бахмутської школи №5Презентація книги «Крихітні історії» в бібліотеці Бахмутської школи №5Презентація книги «Крихітні історії» в бібліотеці Бахмутської школи №5Презентація книги «Крихітні історії» в бібліотеці Бахмутської школи №5Презентація книги «Крихітні історії» в бібліотеці Бахмутської школи №5

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально