Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 59 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі

Переглядів: 709
19.05.2017 - 08:10
Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі

Доброю традицією стало святкування Дня вишиванки в дошкільному навчальному закладі комбінованого типу, яслах-садку №40 «Посмішка».

18 травня зі старшими дошкільниками в світлиці дошкільного закладу було організовано тематичне заняття. Педагоги поглибили знання дошкільнят про значення сорочки в житті українського народу, ознайомили з символікою української вишивки, тим самим сприяли розвитку пізнавальних інтересів дітей, вихованню шанобливого ставлення до національних традицій, створили у дітей душевну потребу берегти вишивку як сімейний скарб, бажання навчитись вишивати сорочку. Під час заняття з малювання вихованці прикрасили сорочки оригінальним орнаментом. А в музичному залі діти з задоволенням виконали народний таночок з рушниками, народну пісню та весело грали на дитячих музичних інструментах під акомпанемент вихованця Школи мистецтв м. Бахмута.Настрій у дітей у День вишиванки завжди піднесений, на обличчі панує усмішка, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душіВишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душіВишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душіВишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душіВишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душіВишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально