Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 37 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

Маленькі кріпишата вшанували пам'ять загиблих

Переглядів: 753
11.05.2017 - 12:54
Маленькі кріпишата вшанували пам'ять загиблих

Діти та дорослі дитячого садка №49 «Кріпиш» також поклали квіти до пам’ятника «Визволителів Донбасу».

У кожної країни, кожного народу є своє головне свято, що відзначається щорічно протягом довгого часу.Воно об'єднує націю почуттям гордості за доблесні подвиги предків, які залишаться в пам'яті нащадків навічно. Таке свято є і в Україні. Це День Перемоги над нацизмом, який відзначають 9 травня. Мільйони людей згадують про те, як їх діди і прадіди билися, не шкодуючи свого життя, з ворогами. Згадують тих, хто трудився щосили на заводах, що випускали техніку і зброю для військових.

У цей день проходять мітинги і демонстрації, покладаються квіти та вінки до пам'ятників героям війни, вшановують ветеранів та учасників тих далеких і одночасно таких близьких подій. Діти та дорослі дитячого садка №49 «Кріпиш» також вирішили покласти квіти до пам’ятника «Визволителів Донбасу». Вихованці підготовчої та старшої груп «Соняшнички» та «Казка» декламували вірші, співали пісень та показували тіньовий театр. Вихователі Ольга Маляренко, Оксана Дудка, практичний психолог Лариса Пискун та керівник музичний Ірина Ісаєва підготували та розказали дітям цікаві факти з життя людей тих часів, що дозволило доторкнутися до свята Великої Перемоги нашої славетної держави.

Мільйони воїнів пішли на фронт, тисячі людей залишилися працювати в тилу. На захист Вітчизни піднявся весь народ, і він зумів відстояти право на мирне життя.

Діти та дорослі дитячого садка №49 «Кріпиш» також поклали квіти до пам’ятника «Визволителів Донбасу».Діти та дорослі дитячого садка №49 «Кріпиш» також поклали квіти до пам’ятника «Визволителів Донбасу».

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально