Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 42 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Учениця Бахмутської школи №5 – учасниця IV Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми – 2017»

Переглядів: 1678
05.05.2017 - 11:15
Учениця Бахмутської школи №5 – учасниця IV Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми – 2017»

Учениця 10 класу Бахмутської школи №5 Анастасія Єрофтієва взяла участь у IV Всеукраїнському бізнес-турнірі «Стратегія фірми – 2017».

У змаганнях, які почалися у лютому і тривали два місяці, були задіяні близько 2500 учнів з різних шкіл України. Анастасія з успіхом пройшла два дистанційних етапи бізнес-симуляціїї VIAL+ і була запрошена на очний турнір, що проходив наприкінці квітня у Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана.

Урочисте нагородження відбулося в Міністерстві освіти і науки України. Анастасія отримала сертифікат півфіналіста шкільної ліги IV Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми – 2017», який засвідчує,що вона успішно пройшла курс інтерактивного навчання економіці й бізнесу у симуляції VIAL+ та показала належній результат у півфіналі турніру. Приємно зазначити, що нагороду учениця школи отримала в присутності Міністра освіти і науки України – Лілії Гриневич, начальнику відділу цифрової освіти, фінансової грамотності і підприємництва ІМЗО Вікторії Косик та представника ректорату Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Радо вітаємо Анастасію та пишаємося юною дослідницею!

Учениця 10 класу Бахмутської школи №5 Анастасія Єрофтієва взяла участь у IV Всеукраїнському бізнес-турнірі «Стратегія фірми – 2017».Учениця 10 класу Бахмутської школи №5 Анастасія Єрофтієва взяла участь у IV Всеукраїнському бізнес-турнірі «Стратегія фірми – 2017».Учениця 10 класу Бахмутської школи №5 Анастасія Єрофтієва взяла участь у IV Всеукраїнському бізнес-турнірі «Стратегія фірми – 2017».Учениця 10 класу Бахмутської школи №5 Анастасія Єрофтієва взяла участь у IV Всеукраїнському бізнес-турнірі «Стратегія фірми – 2017».

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально