Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 75 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

З нагоди перших травневих свят у Бахмуті пройшли святкові заходи

Переглядів: 1882
01.05.2017 - 11:01
З нагоди перших травневих свят у Бахмуті пройшли святкові заходи

У перші травневі свята мешканці та гості міста мали змогу як слід розважитись та весело провести свій час.

Відкриття сезону роботи міського парку атракціонів пройшло весело та яскраво. Спочатку усіх присутніх зустрів «Парк гарного настрою» - захід з відкриття літнього сезону міським народним будинком верхньому міському парку культури і відпочинку.

Після виступів творчих колективів Міського народного дому для дітлахів пройшла розважальна програма «Квітни весна» міської бібліотеки для дітей, де дітлахи мали змогу взяти участь у різноманітних конкурсах з піснями та танцями, а найактивніші отримали солодкі подарунки від організаторів.

Також впродовж дня у парку працювали студії аквагриму, відкритий кіно майданчик, танцювальна площадка та майстер класи для дітей та їх батьків, працювали атракціони.

Святковий настрій дарували у кожному куточку парку.

О 15.00 для всіх містян святкові заходи продовжить концертна програма за участю творчих колективів міського центру культури та дозвілля ім.Є.Мартинова.

У Бахмуті весело та яскраво пройшло відкриття сезону роботи міського парку атракціонів. У Бахмуті весело та яскраво пройшло відкриття сезону роботи міського парку атракціонів. У Бахмуті весело та яскраво пройшло відкриття сезону роботи міського парку атракціонів. У Бахмуті весело та яскраво пройшло відкриття сезону роботи міського парку атракціонів. У Бахмуті весело та яскраво пройшло відкриття сезону роботи міського парку атракціонів. У Бахмуті весело та яскраво пройшло відкриття сезону роботи міського парку атракціонів. У Бахмуті весело та яскраво пройшло відкриття сезону роботи міського парку атракціонів. У Бахмуті весело та яскраво пройшло відкриття сезону роботи міського парку атракціонів. У Бахмуті весело та яскраво пройшло відкриття сезону роботи міського парку атракціонів. У Бахмуті весело та яскраво пройшло відкриття сезону роботи міського парку атракціонів. У Бахмуті весело та яскраво пройшло відкриття сезону роботи міського парку атракціонів. У Бахмуті весело та яскраво пройшло відкриття сезону роботи міського парку атракціонів. У Бахмуті весело та яскраво пройшло відкриття сезону роботи міського парку атракціонів. У Бахмуті весело та яскраво пройшло відкриття сезону роботи міського парку атракціонів. У Бахмуті весело та яскраво пройшло відкриття сезону роботи міського парку атракціонів. У Бахмуті весело та яскраво пройшло відкриття сезону роботи міського парку атракціонів. У Бахмуті весело та яскраво пройшло відкриття сезону роботи міського парку атракціонів. У Бахмуті весело та яскраво пройшло відкриття сезону роботи міського парку атракціонів. У Бахмуті весело та яскраво пройшло відкриття сезону роботи міського парку атракціонів. У Бахмуті весело та яскраво пройшло відкриття сезону роботи міського парку атракціонів. У Бахмуті весело та яскраво пройшло відкриття сезону роботи міського парку атракціонів. У Бахмуті весело та яскраво пройшло відкриття сезону роботи міського парку атракціонів. У Бахмуті весело та яскраво пройшло відкриття сезону роботи міського парку атракціонів. У Бахмуті весело та яскраво пройшло відкриття сезону роботи міського парку атракціонів. У Бахмуті весело та яскраво пройшло відкриття сезону роботи міського парку атракціонів. У Бахмуті весело та яскраво пройшло відкриття сезону роботи міського парку атракціонів. У Бахмуті весело та яскраво пройшло відкриття сезону роботи міського парку атракціонів. У Бахмуті весело та яскраво пройшло відкриття сезону роботи міського парку атракціонів. У Бахмуті весело та яскраво пройшло відкриття сезону роботи міського парку атракціонів. У Бахмуті весело та яскраво пройшло відкриття сезону роботи міського парку атракціонів.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально