Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 28 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Канікули в історичному Львові

Переглядів: 2131
13.04.2017 - 13:25
Канікули в історичному Львові

Під час весняних канікул вихованці Бахмутського міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій та учні Бахмутської школи №12 відвідали історичне місто Львів.

Під час подорожі, що тривала чотири доби, діти пройшлися високими пагорбами, що обступають центр Львова, вузенькими вуличками, різноманітними пам’ятками архітектури, познайомилися з привітними людьми. Побували на Високому замку, у Стрийському парку, у церквах Львова, на площі Ринок.Найбільше запам’яталась прогулянка по «Золотій підкові Львівщини»: Олеський, Підгорецький та Золочівський музеї, які містять безцінні речі костелів та твердинь Південної Русі, палаци Західної України та експонати, які збирали близько чверть століття.Коли поверталися додому, мали можливість пройти містом Києвом, де відвідали важливу історичну частину столиці – Майдан Незалежності, а також Алею Героїв Небесної Сотні. Якщо Ви хочете відчути неповторні відчуття, маєте неодмінно побувати у Львові та Києві. Побувавши тут, Ви зрозумієте, що це ті міста, в які Ви готові закохатися.

Канікули в історичному ЛьвовіКанікули в історичному ЛьвовіКанікули в історичному ЛьвовіКанікули в історичному ЛьвовіКанікули в історичному Львові

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально