Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 59 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Щира подяка за зелені подарунки

Переглядів: 1127
11.04.2017 - 07:06
Щира подяка за зелені подарунки

Весна… З її приходом усе зеленіє та розцвітає. Не секрет, що зелені насадження – це найважливіша екологічна та естетична складова середовища, що повсякденно оточує нас, яка створює не тільки позитивний емоційний фон, але й суттєво впливає на стан довкілля та здоров’я людей.

Приємним сюрпризом для колективів навчальних закладів Управління освіти Бахмутської міської ради та КУОЗ «Бахмутська центральна районна лікарня» стало озеленення їх територій завдяки дієвій допомозі Бахмутського міського благодійного фонду «Дар» та Еко-центру «Парадіз».

У рамках двомісячника з благоустрою, оголошеного Бахмутською міською радою, напередодні Великодніх свят за сприяння місцевих меценатів було придбано та висаджено більш, ніж 100 зелених насаджень: на прилеглих територіях дошкільних навчальних закладів №№54, 56, 58, загальноосвітніх шкіл №№4, 5, 10, 18 з’явились туя, горобина, береза, ялівець; двір Бахмутської центральної районної лікарні прикрасили блюаро, стрикта, спірея, бонсай, троянди.

Високопрофесійні спеціалісти Еко-центру «Парадіз», які мають великий досвід роботи в галузі створення ландшафтного дизайну, надали практичну допомогу щодо облаштування клумб та майданчиків, проконсультували з питань висадки та догляду за рослинами. У числі безперечних переваг Центру – індивідуальний підхід до вирішення поставлених задач, розуміння специфіки роботи, уважне ставлення до побажань.

Гарно оформлене, оточене зеленню і доглянуте подвір’я дитячого садка, школи, лікарні виховує в оточуючих почуття прекрасного, любов до природи і рідного краю, а також покращує настрій, піднімає життєвий тонус, позитивно впливає на здоров’я дітей і дорослих.

Зелене вбрання дворів і вулиць допомагає нашому місту залишатися чистим і красивим, бути не тільки квітучим простором, але й практичним місцем для відпочинку усіх мешканців громади та гостей.

За такий приємний, безкорисливий внесок від імені учнів, батьків і педагогів закладів освіти, колективу центральної районної лікарні сердечно дякуємо Бахмутському міському благодійному фонду «Дар» і його засновнику Дмитру Реві, Еко-центру «Парадіз» і його директору Валерію Логвінову та бажаємо їм міцного здоров'я, родинного тепла, Божої благодаті. Нехай Ваші благородні справи й надалі примножують добро на Землі!

Озеленення територій навчальних закладів Управління освіти Бахмутської міської ради та КУОЗ «Бахмутська центральна районна лікарня».Озеленення територій навчальних закладів Управління освіти Бахмутської міської ради та КУОЗ «Бахмутська центральна районна лікарня».Озеленення територій навчальних закладів Управління освіти Бахмутської міської ради та КУОЗ «Бахмутська центральна районна лікарня».Озеленення територій навчальних закладів Управління освіти Бахмутської міської ради та КУОЗ «Бахмутська центральна районна лікарня».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально