Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 39 гостей.

Рекомендуємо

Бахмутський міський голова зустрівся з представниками міжнародної організації права розвитку

Переглядів: 1035
10 Квітень, 2017 - 17:30
Бахмутський міський голова зустрівся з представниками міжнародної організації права розвитку

10 квітня 2017 року представники міжнародної організації права розвитку(IDLO) та UСВІ, в рамках реалізації проекту «Українська ініціатива зміцнення громадської довіри» відвідали Центр надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради.

У лютому 2017 року Бахмутський міська рада стала учасником проекту «Українська ініціатива зміцнення суспільної довіри» (UCBI). В рамках участі в проекті міській раді була запропонована технічна допомога по оптимізації бізнес-процесів, розробці професійних політик і практик управління людськими ресурсами.

Зокрема було проведено аналіз роботи міської ради з надання адміністративних послуг населенню (починаючи від прийому в Центрі адміністративних послуг до обробки та оформлення їх суб'єктами надання - відділами і управліннями міської ради), надано рекомендації щодо оптимізації низки адміністративних послуг , організовано та проведено навчання для адміністраторів Центру надання адміністративних послуг.

У ході зустрічі представники міжнародної організації права розвитку оцінили результати роботи проекту та обговорили перспективи подальшого співробітництва з Бахмутською міською радою у напряму можливого впровадження електронного документообігу, консультативної допомоги реформування адміністративних послуг та впровадження ефективного менеджменту в усіх галузях діяльності міської ради.

Бахмутський міський голова зустрівся з представниками міжнародної організації права розвиткуБахмутський міський голова зустрівся з представниками міжнародної організації права розвиткуБахмутський міський голова зустрівся з представниками міжнародної організації права розвиткуБахмутський міський голова зустрівся з представниками міжнародної організації права розвитку

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально