Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 42 гостя.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Актуальні питання розглянуто на колегії керівників навчальних закладів Управління освіти Бахмутської міської ради

Переглядів: 1680
28.03.2017 - 07:30
Актуальні питання розглянуто на колегії керівників навчальних закладів Управління освіти Бахмутської міської ради

Відповідно до плану роботи відбулось чергове засідання колегії Управління освіти під головуванням начальника Управління освіти Марини Рубцової.

На порядок денний винесено актуальне питання про результати проведення фронтальної тематичної перевірки щодо поліпшення організації харчування дітей в загальноосвітніх навчальних закладах. З метою узгодженості питань на колегію було запрошено представників Бахмутської районної філії ДУ «Донецький обласний лабораторний центр ДСЄСУ», а також керівника ТОВ «Школярик» Вялкову Л.Є., приватного підприємця Панченко Г.Г., працівників школи-інтернату №1, які забезпечують харчування в закладах. Головний спеціаліст Управління освіти Олена Доля ознайомила присутніх з нормативно-правовими документами з питань харчування дітей, станом організації харчування у навчальних закладах, результатами фронтальної тематичної перевірки, згідно якої рівень управлінської діяльності всіх керівників навчальних закладів з зазначеного питання визнано в цілому на середньому рівні. Директорам шкіл та керівнику ТОВ «Школярик» вказано на конкретні недоліки у роботі та встановлені терміни щодо їх усунення. До представників лабораторного центру надходили питання щодо узгодження сумісних дій стосовно виконання санітарно-гігієнічних вимог в закладах, проведення профілактичної роботи з дітьми та батьками, здійснення моніторингу та контролю з зазначеного питання.

Про стан викладання предметів «Правознавство» освітньої галузі «Суспільствознавство» у 9-10 класах та «Музичне мистецтво» освітньої галузі «Мистецтво» у 5-7 класах відповідно до вимог нового Державного стандарту загальної середньої освіти доповіли завідувач міського методичного кабінету Ніла Лисюк та методист міського методичного кабінету Наталя Томачинська. За результатами перевірки стан викладання предметів «Правознавство» та «Мистецтво» визнано в основному на достатньому рівні. Учителі викладають предмети згідно з діючими програмами і нормативними документами, керівники здійснюють контроль за викладанням предметів згідно з графіком, але матеріально-технічне забезпечення предметів потребує суттєвого оновлення. Надавала коментарі з зазначеного питання керівник міського методичного об’єднання вчителів музичного та образотворчого мистецтва Наталя Цимбал. Завідувачем ММК наголошено на тому, що необхідно організовувати належну роботу з обдарованими учнями щодо підготовки їх до Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, творчих конкурсів.

Питання про стан організації роботи шкільних логопунктів в умовах загальноосвітніх закладів озвучила завідувач Центру практичної психології і соціальної роботи Вікторія Головко. Логопедичні пункти та їх філії створюються в освітніх округах на базі загальноосвітніх навчальних закладів для надання допомоги дітям з вадами мови, пропаганди логопедичних знань серед педагогів та батьків. За результатами перевірки кабінети логопедичних пунктів потребують осучаснення засобами ІКТ та меблями, вчителям-логопедам необхідно систематично оновлювати інформацію на сайті ЦППСР, посилити роботу з просвіти батьків з питань мовленнєвого розвитку їх дітей. Коментарі з зазначеного питання надавали закріплені за логопунктами №№1, 2, 3, 4 вчителі-логопеди Ялова А.Г., Ребенкова Л.В., Гребенюк О.М., Гайтина Л.Г. відповідно.

Головний спеціаліст-юрисконсульт Управління освіти Аліна Ступаєва інформувала присутніх про стан забезпечення захисту персональних даних у загальноосвітніх навчальних закладах, підпорядкованих Управлінню освіти Бахмутської міської ради. Акцентовано увагу керівників на суворому дотриманні вимог Інструкції з ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах та норм діючого законодавства України, що регламентують порядок захисту персональних даних; посиленні контролю за діяльністю осіб, відповідальних за захист персональних даних учасників навчального процесу.

Перед керівниками також виступив начальник Управління з питань фізичної культури та спорту Віктор Лис з питанням щодо реалізації проекту з будівництва спортивних майданчиків зі штучним покриттям у школах №№2, 5, 9, 10, 11, 12, 24 та спортивних майданчиків з антивандальним, тренажерним обладнанням у школах №№1, 4, 9, 10, 11, 12, 24, школі-інтернаті №1, БЗЗОВ «Вогник».

За підсумками роботи колегії прийняті відповідні рішення з кожного питання, які взяті на контроль для забезпечення їх виконання.

Актуальні питання розглянуто на колегії керівників навчальних закладів Управління освіти Бахмутської міської радиАктуальні питання розглянуто на колегії керівників навчальних закладів Управління освіти Бахмутської міської радиАктуальні питання розглянуто на колегії керівників навчальних закладів Управління освіти Бахмутської міської радиsam_0112Актуальні питання розглянуто на колегії керівників навчальних закладів Управління освіти Бахмутської міської радиАктуальні питання розглянуто на колегії керівників навчальних закладів Управління освіти Бахмутської міської радиАктуальні питання розглянуто на колегії керівників навчальних закладів Управління освіти Бахмутської міської радиАктуальні питання розглянуто на колегії керівників навчальних закладів Управління освіти Бахмутської міської ради

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально