Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 94 гостя.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

«Поэзию, как трепет сердца, никто не может отменить!»

Переглядів: 1769
22.03.2017 - 13:12
«Поэзию, как трепет сердца, никто не может отменить!»

21 березня 2017 року у Всесвітній день поезії читачі центральної міської бібліотеки із задоволенням долучилися до поетичної акції. Протягом дня в бібліотеці проводились рекомендаційні огляди поетичних збірок, представлених на виставці «Все, що душа довірила словам».

Читачі за бажанням брали участь в бліц-опитуванні «Чи любите Ви вірші?» І на «віршованому дереві» розміщували листочки з ім’ям улюбленого поета або улюбленими віршованими рядками. Скоро все дерево вкрилося «листочками» від наших читачів. Багато охоче фотографувалися і отримували в подарунок закладку для книг з уривками віршів улюблених поетів.

На цьому святкові заходи не закінчуються. У п’ятницю, 24 березня 2017 року, клуб «Ліра», який більше 20 років діє при бібліотеці, запрошує всіх любителів поезії на своє чергове засідання. Початок заходу – о 16.30. Вхід і мікрофон для всіх бажаючих вільні.

Навчитися розуміти поезію під силу кожному. Поезія очищає душу, підносить її, і, як свіча, що не згорає, висвітлює суєтний світ сучасної людини.

Любіть поезію, читайте вірші. Вони зроблять наше життя яскравішим, багатшим і приємнішим!

21 березня 2017 року у Всесвітній день поезії читачі центральної міської бібліотеки із долучилися до поетичної акції. Протягом дня в бібліотеці проводились огляди поетичних збірок, представлених на виставці «Все, що душа довірила словам». 21 березня 2017 року у Всесвітній день поезії читачі центральної міської бібліотеки із долучилися до поетичної акції. Протягом дня в бібліотеці проводились огляди поетичних збірок, представлених на виставці «Все, що душа довірила словам». 21 березня 2017 року у Всесвітній день поезії читачі центральної міської бібліотеки із долучилися до поетичної акції. Протягом дня в бібліотеці проводились огляди поетичних збірок, представлених на виставці «Все, що душа довірила словам». 21 березня 2017 року у Всесвітній день поезії читачі центральної міської бібліотеки із долучилися до поетичної акції. Протягом дня в бібліотеці проводились огляди поетичних збірок, представлених на виставці «Все, що душа довірила словам». 21 березня 2017 року у Всесвітній день поезії читачі центральної міської бібліотеки із долучилися до поетичної акції. Протягом дня в бібліотеці проводились огляди поетичних збірок, представлених на виставці «Все, що душа довірила словам».

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально