Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 83 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Вшанування історичної пам’яті національно-визвольної боротьби українського народу в Бахмутському НВК №11

Переглядів: 1316
20.03.2017 - 08:23
Вшанування історичної пам’яті національно-визвольної боротьби українського народу в Бахмутському НВК №11

У зв’язку з проголошенням 2017 року Роком Української революції 1917-1921 років у Бахмутському НВК №11 згідно міського плану заходів щодо відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років, розробленого Управлінням освіти, були проведені заходи щодо вшанування історичної пам’яті національно-визвольної боротьби українського народу.

Учні 8-11-х класів взяли участь у інтерактивній лекції «Українська революція 1917-1921 років та її роль у світі та Європі». Учитель історії Алевтина Сущенко та члени клубу «Правознавець» провели засідання клубу «Правознавець» на тему «Сторіччя початку Української революції та створення УЦР». Учні згадали хід революції, хронологію подій та ще раз вшанували традиції боротьби за незалежність і соборність України, військову доблесть захисників рідної землі.

Учні, педагоги, адміністрація НВК взяли участь у міському мітингу, присвяченому відзначенню 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років.

Вшанування історичної пам’яті національно-визвольної боротьби українського народу в Бахмутському НВК №11Вшанування історичної пам’яті національно-визвольної боротьби українського народу в Бахмутському НВК №11Вшанування історичної пам’яті національно-визвольної боротьби українського народу в Бахмутському НВК №11Вшанування історичної пам’яті національно-визвольної боротьби українського народу в Бахмутському НВК №11

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально