Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 54 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Перші посмішки весни

Переглядів: 1073
10.03.2017 - 12:31
Перші посмішки весни

Учні 2-Б класу Бахмутської школи №18 ім. Дмитра Чернявського долучилися до акції «Первоцвіти», яку щороку з лютого по березень проводить Всеукраїнська екологічна ліга.

Майже місяць другокласники займались розробкою учнівських проектів. За допомогою батьків, братиків та сестричок, під керівництвом вчителя Ірини Бусел діти дослідили навколишній рослинний світ, зробили фотографії первоцвітів свого краю, дібрали вірші та загадки про ранньоквітучі рослини. Школярі навчились милуватись «першими посмішками весни» без шкоди для природи, насолоджуватись різноманітними формами та розмаїттям фарб і ароматів весняного лісу, не гублячи первоцвітів. Вивчила малеча й назви квітів, які віднесені до числа рідкісних або зникаючих видів. Завдячуючи цій роботі, учасники проекту зрозуміли, що цвітіння – відповідальна пора в житті будь-якої рослини. І взагалі, участь у весняній акції допомогла хлопцям і дівчаткам розібратись, чому збір першоцвітів обмежений або взагалі заборонений законодавчо.

Тепер можна з впевненістю сказати, що проект «Первоцвіти» не лише привернув увагу маленьких поціновувачів природи до цього питання, але й допоміг об’єднати зусилля багатьох людей – учнів, їх рідних і близьких – у вирішенні проблем з охорони природи.

Тож тепер дітлахи знають, що квітка у вазі – справжня полонянка, яка приречена на загибель, і для того, щоб вона милувала око, тішила серце і зігрівала душу, їй потрібно зберегти життя.

Учні 2-Б класу Бахмутської школи №18 ім. Дмитра Чернявського долучилися до акції «Первоцвіти», яку щороку з лютого по березень проводить Всеукраїнська екологічна ліга.Учні 2-Б класу Бахмутської школи №18 ім. Дмитра Чернявського долучилися до акції «Первоцвіти», яку щороку з лютого по березень проводить Всеукраїнська екологічна ліга.Учні 2-Б класу Бахмутської школи №18 ім. Дмитра Чернявського долучилися до акції «Первоцвіти», яку щороку з лютого по березень проводить Всеукраїнська екологічна ліга.Учні 2-Б класу Бахмутської школи №18 ім. Дмитра Чернявського долучилися до акції «Первоцвіти», яку щороку з лютого по березень проводить Всеукраїнська екологічна ліга.

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально