Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 76 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Перші нагороди маленьких «кенгурят»

Переглядів: 1824
10.03.2017 - 12:29
Перші нагороди маленьких «кенгурят»

У Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №18 ім. Дмитра Чернявського свої перші нагороди за участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» отримали учні початкової ланки.

До участі у конкурсі було залучено багато школярів, але вперше цю естафету перейняли учні 2-Б класу. Класний керівник Ірина Бусел разом із куратором шкільного етапу конкурсу-гри Мариною Кондратьєвою сумлінно готували малечу як психологічно, так і «математично».

Міжнародний конкурс «Кенгуру» відрізняється від традиційних олімпіад тим, що в ній можуть брати участь діти всіх вікових категорій, а різноманітність та оригінальність завдань роблять його цікавим для дітей майже будь-якого віку. Тож для другокласників було за честь долучитися до активних занять математикою. Для них це був перший науковий досвід, і саме тому отримані сертифікати та пам’ятні подарунки були довгоочікуваними та дуже приємними.

Маємо надію, що наші «кенгурята» й надалі братимуть участь у математичних конкурсах, які не лише зацікавлять дітей точними науками, але й об’єднають навколо вирішення спільних проблем учителів математики і вчителів початкових класів з усіх куточків нашої України.

У Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №18 ім. Дмитра Чернявського свої перші нагороди за участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» отримали учні початкової ланки.У Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №18 ім. Дмитра Чернявського свої перші нагороди за участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» отримали учні початкової ланки.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально