Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 37 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

У Бахмутській школі №12 вітали переможців ІІ та ІІІ етапів предметних олімпіад

Переглядів: 1252
10.03.2017 - 12:27
У Бахмутській школі №12 вітали переможців ІІ та ІІІ етапів предметних олімпіад

Свято таланту – так можна назвати чергове засідання клубу «Діскавері», яке пройшло в Бахмутській школі №12 під гаслом «Майбутнє твориться сьогодні».

На цьому святі вітали найкращих учнів, які гідно представили школу та місто на міських та обласних предметних олімпіадах, співочих конкурсах, конкурсах декоративно-ужиткового мистецтва та спортивних змаганнях. Майже 60 учнів були нагороджені дипломами та солодкими подарунками. Серед них переможці обласних олімпіад Колесник Михайло (ІІІ місце з англійської мови та І місце з французької мови) та Ткаченко Антон (ІІІ місце з фізики).

Лунали привітання та слова подяки вчителям, хто готує молоде покоління до самостійного життя, хто веде своїх учнів до нових перемог та звершень. Вітали переможців конкурсу «Учитель року»: в цьому році перемогу здобули Оксана Єршова, учитель біології, Олена Демченко, учитель інформатики, та Тетяна Абрамюк, учитель початкових класів.

Ми пишаємося своїми вихованцями та учителями, для яких гасло клубу «Діскавері» - «Бажай більшого, прагни до кращого, отримаєш те, про що мріяв!» - є гаслом життя.

У Бахмутській школі №12 вітали переможців ІІ та ІІІ етапів предметних олімпіадУ Бахмутській школі №12 вітали переможців ІІ та ІІІ етапів предметних олімпіадУ Бахмутській школі №12 вітали переможців ІІ та ІІІ етапів предметних олімпіадimg_8031

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально