Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 53 гостя.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Тематичні заняття з нагоди Дня народження Т.Г. Шевченка зі старшими дошкільниками дитсадка №40

Переглядів: 1463
09.03.2017 - 15:16
Тематичні заняття з нагоди Дня народження Т.Г. Шевченка зі старшими дошкільниками дитсадка №40

Саме в березневий світлий час яскраво засяяла над Україною зірка Т.Г.Шевченка – поета, художника. Педагоги дошкільного закладу № 40 приготували для дітей цікаві презентації про життя видатного поета.

Діти декламували вивчені вірші Тараса Григоровича, розглядали картини за змістом віршованих рядків. Дошкільнята оформили яскраві малюнки після ознайомлення з віршем «Розцвіла в долині червона калина…». Зацікавило дітей прослухування віршів написаних поетом, які були покладені на музику.

Чимало з творів Т.Шевченка є вкрай актуальними і сьогодні – тим більше, у часи, коли Україна переживає один з ключових моментів своєї новітньої історії.

Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас. Він як сама душа нашого народу, правдива і щира… Поезія його розлита повсюдно, вона в наших краєвидах і в наших піснях, у найглибинних найзаповітніших помислах кожного, чий дух здатен розвиватись.

Тематичні заняття з нагоди Дня народження Т.Г. Шевченка зі старшими дошкільниками дитсадка №40Тематичні заняття з нагоди Дня народження Т.Г. Шевченка зі старшими дошкільниками дитсадка №40Тематичні заняття з нагоди Дня народження Т.Г. Шевченка зі старшими дошкільниками дитсадка №40Тематичні заняття з нагоди Дня народження Т.Г. Шевченка зі старшими дошкільниками дитсадка №40Тематичні заняття з нагоди Дня народження Т.Г. Шевченка зі старшими дошкільниками дитсадка №40

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально