Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 69 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Тематичні заняття з нагоди Дня народження Т.Г. Шевченка зі старшими дошкільниками дитсадка №40

Переглядів: 1712
09.03.2017 - 15:16
Тематичні заняття з нагоди Дня народження Т.Г. Шевченка зі старшими дошкільниками дитсадка №40

Саме в березневий світлий час яскраво засяяла над Україною зірка Т.Г.Шевченка – поета, художника. Педагоги дошкільного закладу № 40 приготували для дітей цікаві презентації про життя видатного поета.

Діти декламували вивчені вірші Тараса Григоровича, розглядали картини за змістом віршованих рядків. Дошкільнята оформили яскраві малюнки після ознайомлення з віршем «Розцвіла в долині червона калина…». Зацікавило дітей прослухування віршів написаних поетом, які були покладені на музику.

Чимало з творів Т.Шевченка є вкрай актуальними і сьогодні – тим більше, у часи, коли Україна переживає один з ключових моментів своєї новітньої історії.

Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас. Він як сама душа нашого народу, правдива і щира… Поезія його розлита повсюдно, вона в наших краєвидах і в наших піснях, у найглибинних найзаповітніших помислах кожного, чий дух здатен розвиватись.

Тематичні заняття з нагоди Дня народження Т.Г. Шевченка зі старшими дошкільниками дитсадка №40Тематичні заняття з нагоди Дня народження Т.Г. Шевченка зі старшими дошкільниками дитсадка №40Тематичні заняття з нагоди Дня народження Т.Г. Шевченка зі старшими дошкільниками дитсадка №40Тематичні заняття з нагоди Дня народження Т.Г. Шевченка зі старшими дошкільниками дитсадка №40Тематичні заняття з нагоди Дня народження Т.Г. Шевченка зі старшими дошкільниками дитсадка №40

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально